120GB 2.5 500-320 MB/s SATA3
| Kapasite | 120 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 5000MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 320MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | 2.5 INÇ |
| İncelik | 7 mm |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 740617261196 |
Ürün Adı: KINGSTON SA400S37-120G 120GB 2.5 500-320 MB/s SATA3
Ürün Kodu: SA400S37-120G
| EAN | : | 740617261196 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 120 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 510MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 410MB/s |
| Disk Tipi | : | 2.5 INÇ |
| İncelik | : | 7 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!