12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi 256GB - Space Grey
11.581,74 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
11.350,11 TL
(%2,00 havale indirimi)
| Marka | APPLE |
| İşlemci | A12Z |
| İşlemci ailesi | Apple |
| İşlemci frekansı | Tanımsız |
| Yardımcı işlemci | Evet |
| Yardımcı işlemci modeli | M12 |
| Ekran boyutu | 12.9 inch |
| Ekran parlaklığı | 600 cd/m² |
| Ekran çözünürlüğü | 2732 x 2048 Piksel |
| Görüntüleme teknolojisi | IPS |
| Piksel yoğunluğu | 264 ppi |
| Parmak izi dayanımlı | Evet |
| Yansıma önleyici kaplama | Evet |
| Yuvarlatılmış gösterge köşeleri | Evet |
| Dahili hoparlör sayısı | 4 |
| Mikrofon adedi | 5 |
| Birleşik kulaklık/mikrofon portu | Hayır |
| Ağırlık | 641 g |
| Yükseklik | 280,6 mm |
| Genişlik | 214,9 mm |
| Derinlik | 5,9 mm |
| AC adaptör gücü | 18 W |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 5 - 95% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 45 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Bluetooth versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth | Evet |
| 3G | Tanımsız |
| AirPlay | Evet |
| Mobil ağ bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Uyumlu hafıza kartları | Desteklenmez |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Dahili hafıza | 256 GB |
| Depolama ortamı | Flaş |
| Dijital zum | 5x |
| Optik yakınlaştırıcı | 2x |
| Resim sabitleyici | Evet |
| Oto fokus | Evet |
| Video yakalama hızı | 240 fps |
| Video kaydı | Evet |
| Konum Etiketleme | Evet |
| Video kaydetme modu | 720p,1080p,2160p |
| Video sabitleyici | Evet |
| Arka kamera | Evet |
| Arka kamera çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön kamera | Evet |
| İşlemci Ailesi | : | Apple |
| Ekran Boyutu | : | 12.9 inch |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 2732 x 2048 Piksel |
| Ağırlık | : | 641 g |
| Bluetooth | : | Evet |
| Dahili Hafıza | : | 256 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | : | 12 MP |
| Genişlik | : | 214,9 mm |
| Marka | : | APPLE |
| 3G | : | Tanımsız |
| Arka Kamera | : | Evet |
| Ön Kamera | : | Evet |
| İşlemci | : | A12Z |
| Ekran Parlaklığı | : | 600 cd/m² |
| Yükseklik | : | 280,6 mm |
| Derinlik | : | 5,9 mm |
| Piksel yoğunluğu | : | 264 ppi |
| Parmak izi dayanımlı | : | Evet |
| Yuvarlatılmış gösterge köşeleri | : | Evet |
| İşlemci frekansı | : | Tanımsız |
| Yardımcı işlemci | : | Evet |
| Uyumlu hafıza kartları | : | Desteklenmez |
| Dijital zum | : | 5x |
| Optik yakınlaştırıcı | : | 2x |
| Resim sabitleyici | : | Evet |
| Oto fokus | : | Evet |
| Konum Etiketleme | : | Evet |
| Video kaydetme modu | : | 720p,1080p,2160p |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -20 - 45 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | 0 - 35 °C |
| Bluetooth versiyonu | : | 5.0 |
| Mikrofon adedi | : | 5 |
| Entegre kart okuyucu | : | Hayır |
| Depolama ortamı | : | Flaş |
| Video sabitleyici | : | Evet |
| Video kaydı | : | Evet |
| Mobil ağ bağlantısı | : | Hayır |
| Yardımcı işlemci modeli | : | M12 |
| Görüntüleme teknolojisi | : | IPS |
| Yansıma önleyici kaplama | : | Evet |
| Dahili hoparlör sayısı | : | 4 |
| Birleşik kulaklık/mikrofon portu | : | Hayır |
| AC adaptör gücü | : | 18 W |
| Çalışma yüksekliği | : | 0 - 3000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | : | 5 - 95% |
| AirPlay | : | Evet |
| Wi-Fi standardı | : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Video yakalama hızı | : | 240 fps |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!