250GB 860 EVO mSATA 550/520
| Kapasite | 250 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 520MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | MSATA |
| Rastgele Okuma Hızı | 97K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | 88K IOPS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8801643076351 |
Ürün Adı: SAMSUNG MZ-M6E250BW 250GB 860 EVO MSATA SSD 550/520
Ürün Kodu: MZ-M6E250BW
| EAN | : | 8801643076351 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 250 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 520MB/s |
| Disk Tipi | : | MSATA |
| Rastgele Okuma Hızı | : | 97K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | : | 88K IOPS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!