Kapasite 120GB
Ebat : LxWxH) 100 x 69.85 x 6.8 (mm)
Arayüz : SATA 6Gb/s
(SATA 3Gb/s ve SATA 1.5Gb/s ile uyumlu)
Form Faktör: 2.5
inch
Controller : 120/250/500GB : Samsung MGX controller 1TB: Samsung
MEX controller
NAND Flash Bellekl : Samsung 32 layer 3D V-NAND
Sıralı
okuma: Max. 540 MB/s
Sıralı yazma : Max. 520 MB/s
4KB rastgele
Okuma(QD1): Max. 10,000 IOPS
4KB rastgele yazma :QD1): Max. 40,000
IOPS
4KB rastgele Okuma (QD32): Max. 98,000 IOPS (500GB)
4KB rastgele
yazma :(QD32): Max. 90,000 IOPS (500GB)
Data Güvenlik
AES 256-bit Full
Disk Şifreleme (FDE)
TCG/Opal V2.0, Encrypted Drive(IEEE1667)
Max.
Ağırlık 66g
Ortalama Ömür: 1.5 million hours
TBW : 500GB/1TB: 150
TBW
Güç tüketim :
Aktif okuma /yazma (Ortalama): Max. 3.7W Max. 4.4W
Bekleme : Max. 50mW
Uyku : 4mW(1TB)
0°C to 70°C
-40°C to 85°C
Garanti
: 5 yıl sınırlı
Ebat : LxWxH) 100 x 69.85 x 6.8 (mm)
Arayüz : SATA 6Gb/s
(SATA 3Gb/s ve SATA 1.5Gb/s ile uyumlu)
Form Faktör: 2.5
inch
Controller : 120/250/500GB : Samsung MGX controller 1TB: Samsung
MEX controller
NAND Flash Bellekl : Samsung 32 layer 3D V-NAND
Sıralı
okuma: Max. 540 MB/s
Sıralı yazma : Max. 520 MB/s
4KB rastgele
Okuma(QD1): Max. 10,000 IOPS
4KB rastgele yazma :QD1): Max. 40,000
IOPS
4KB rastgele Okuma (QD32): Max. 98,000 IOPS (500GB)
4KB rastgele
yazma :(QD32): Max. 90,000 IOPS (500GB)
Data Güvenlik
AES 256-bit Full
Disk Şifreleme (FDE)
TCG/Opal V2.0, Encrypted Drive(IEEE1667)
Max.
Ağırlık 66g
Ortalama Ömür: 1.5 million hours
TBW : 500GB/1TB: 150
TBW
Güç tüketim :
Aktif okuma /yazma (Ortalama): Max. 3.7W Max. 4.4W
Bekleme : Max. 50mW
Uyku : 4mW(1TB)
0°C to 70°C
-40°C to 85°C
Garanti
: 5 yıl sınırlı
| Kapasite | 500 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 540MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 530MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | 2.5 INÇ |
| İncelik | 7 mm |
| Rastgele Okuma Hızı | 10K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | 40K IOPS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 60 |
| EAN | 8806086522922 |
Ürün Adı: SAMSUNG 500GB 850 Evo Sata3 540/520 Flash SSD
Ürün Kodu: MZ-75E500BW
| EAN | : | 8806086522922 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 60 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 500 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 540MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 530MB/s |
| Disk Tipi | : | 2.5 INÇ |
| İncelik | : | 7 mm |
| Rastgele Okuma Hızı | : | 10K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | : | 40K IOPS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!