Acer Aspire A315-34-C22V NX.HE3EY.004 Intel Celeron N4000 4GB 128SSD FreeDos 15.6'' Taşınabilir Bilgisayar
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics |
| Ekran Özelliği | HD |
| Ekran Panel Tipi | TN |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 4 MB Cache |
| İşlemci Hızı | 1,10 GHz |
| İşlemci Nesli | 4.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | N4000 |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1366 x 768 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 128 GB |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
Ürün Adı: Acer Aspire A315-34-C22V NX.HE3EY.004 Intel Celeron N4000 4GB 128SSD FreeDos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
Ürün Kodu: NX.HE3EY.004