Acer E5-576G Intel Core i7 8550U 16GB RAM 1TB HDD MX150 2GB Windows 10 Home 15.6'' Taşınabilir Bilgisayar E5-576G-87WC
4.905,92 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
4.807,80 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
105957
Havale
4.807,80 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.088,27 TL + KDV
| Ağırlık | 2.5 kg - 3 kg |
| Aksesuar | Adaptör |
| Aksesuar | Garanti Belgesi |
| Aksesuar | Kullanım Klavuzu |
| Aksesuar | Notebook |
| Aksesuar | Pil |
| Aksesuar | Şarj Cihazı |
| Bağlantı Arabirimi | Hdmi |
| Bağlantı Arabirimi | Bluetooth |
| Bağlantı Arabirimi | 802.11a/b/g/n/AC |
| Bağlantı Arabirimi | Usb 2.0 |
| Bağlantı Arabirimi | Usb 3.0 |
| Bağlantı Arabirimi | USB 3.1 |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| Bellek Yapısı | 2 x SO-DIMM |
| Kullanım Alanı | Her İşime Yarasın |
| Çözünürlük | 1366x768 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Dönüş Hızı | 5400 RPM |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı Chipset | Nvidia |
| Ekran Kartı Hafızası | 2 GB |
| Ekran Kartı Kullanım Alanı | Disk Hariç |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia GeForce MX150 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| İşlemci Adı | 8550U |
| İşlemci Cache | 8 Mb |
| İşlemci Hızı | 4.0 Ghz |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Türü | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Sürümü | Windows 10 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Türkçe Q |
| Marka | Acer |
| Optik Tipi | DVD-RW |
| Renk | 770-Siyah |
| Renk | Siyah |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1 Tb |
| Sistem Belleği | 16 Gb |
| Webcam Tip | Notebook |
| Fan | Var |
| İşlemci Türü | Intel Core i5 |
| Marka | Intel |
| Ön Bellek | 6 MB |
| Soket Yapısı | 1151 Pin |
| Litografi | 22 nm |
| Çekirdek Sayısı | 4 |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15.6" |
| Ağırlık | : | 2.5 kg - 3 kg |
| Kart Okuyucu | : | Var |
| Renk | : | 770-Siyah |
| Klavye | : | Türkçe Q |
| Çözünürlük | : | 1366X768 |
| İşlemci Hızı | : | 4.0 Ghz |
| Bellek Tipi | : | DDR3 |
| Çekirdek Sayısı | : | 4 |
| Fan | : | VAR |
| Soket Yapısı | : | 1151 Pin |
| Bağlantı Arabirimi | : | Hdmi |
| Bellek Yapısı | : | 2 x SO-DIMM |
| Ekran Kartı Hafızası | : | 2 GB |
| Garanti Süresi | : | 2 Yıl |
| İşlemci Adı | : | 8550U |
| İşlemci Cache | : | 8 Mb |
| İşlemci Markası | : | Intel |
| İşlemci Türü | : | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Sürümü | : | Windows 10 |
| Marka | : | Acer |
| Optik Tipi | : | DVD-RW |
| Sistem Belleği | : | 16 Gb |
| Ekran Kartı Modeli | : | Nvidia GeForce MX150 |
| Sabit Disk Kapasitesi | : | 1 Tb |
| Aksesuar | : | Adaptör |
| Kullanım Alanı | : | Her İşime Yarasın |
| Dönüş Hızı | : | 5400 RPM |
| Ekran Kartı Chipset | : | Nvidia |
| Ekran Kartı Kullanım Alanı | : | Disk Hariç |
| Webcam Tip | : | Notebook |
| Ön Bellek | : | 6 MB |
| Litografi | : | 22 nm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!