| Marka | AIWA |
| Kulaklık frekansı | 10 - 40000 Hz |
| Kulaklık hassasiyeti | 102 dB |
| Özdirenç | 21 Ω |
| Sürücü ünitesi | 1 cm |
| Mıknatıs tipi | Titanyum |
| Kulaklık çeşidi | Kulak içi |
| Maksimum girdi gücü | 5 mW |
| Mikrofon tipi | Mevcut değil |
| Ağırlık | 14,7 g |
| Paket ağırlığı | 200 g |
| Ambalaj derinliği | 110 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 30 mm |
| Ambalaj genişliği | 240 mm |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Bluetooth | Hayır |
| USB Bağlantısı | Hayır |
| 3,5 mm konektörleri | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1,2 m |
| Renkli kablo | Beyaz |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Takma tipi | Kulak içi |
| Önerilen kullanım | Müzik |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Ağırlık | : | 14,7 g |
| Bluetooth | : | Hayır |
| Ürün Tipi | : | Kulaklık |
| Kablo Uzunluğu | : | 1,2 m |
| Marka | : | AIWA |
| Bağlantı Teknolojisi | : | Kablolu |
| Ürün rengi | : | Beyaz |
| Sürücü ünitesi | : | 1 cm |
| Kulaklık çeşidi | : | Kulak içi |
| Kulaklık türü | : | Binoral |
| Mikrofon tipi | : | Mevcut değil |
| USB Bağlantısı | : | Hayır |
| 3,5 mm konektörleri | : | Evet |
| Takma tipi | : | Kulak içi |
| Önerilen kullanım | : | Müzik |
| Kulaklık frekansı | : | 10 - 40000 Hz |
| Kulaklık hassasiyeti | : | 102 dB |
| Özdirenç | : | 21 Ω |
| Maksimum girdi gücü | : | 5 mW |
| Renkli kablo | : | Beyaz |
| Paket ağırlığı | : | 200 g |
| Ambalaj derinliği | : | 110 mm |
| Ambalaj yüksekliği | : | 30 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 240 mm |
| Mıknatıs tipi | : | Titanyum |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!