Apple iPad 10.9'' 64GB Wi-Fi Tablet Silver
7.131,46 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
6.988,83 TL
(%2,00 havale indirimi)
| Açıklama | iPad Air Güçlü. Renkli. Yetenekli. iPad Air bir bilgisayarın yapabildiklerinden çok daha fazlasını yapıyor. Hem de çok daha kolay ve büyüleyici yollarla. Ayrıca yepyeni özellikleri ve yetenekleriyle şimdi her zamankinden büyük işler başarıyor. |
| Marka | APPLE |
| İşlemci | A14 |
| İşlemci ailesi | Apple |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşlemci frekansı | Tanımsız |
| Ekran boyutu | 27,7 cm (10.9") |
| Ekran parlaklığı | 500 cd/m² |
| Ekran çözünürlüğü | 2360 x 1640 Piksel |
| Piksel yoğunluğu | 264 ppi |
| Parmak izi dayanımlı | Evet |
| Panel tipi | IPS |
| Yansıma önleyici kaplama | Evet |
| Dahili hoparlör sayısı | 2 |
| Mikrofon adedi | 2 |
| Masa üstü şarj cihazı tipi | Apple Smart Connector |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-C port sayısı | 1 |
| Ağırlık | 458 g |
| Yükseklik | 247,6 mm |
| Genişlik | 178,5 mm |
| Derinlik | 6,1 mm |
| AC adaptör gücü | 20 W |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 5 - 95% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 45 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Wi-Fi standartları | 802.11a,802.11ad,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth | Evet |
| 3G | Tanımsız |
| Mobil ağ bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Uyumlu hafıza kartları | Desteklenmez |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Dahili hafıza | 64 GB |
| Depolama ortamı | Flaş |
| Resim sabitleyici | Evet |
| Oto fokus | Evet |
| Video kaydı | Evet |
| Konum Etiketleme | Evet |
| Video kaydetme modu | 1080p |
| Video sabitleyici | Evet |
| Arka kamera çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön kamera | Evet |
| Ön kamera çözünürlüğü | 7 MP |
| Arka kamera tipi | Tek kamera |
| Arka kamera açıklığı numarası | 1,8 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2 |
| İşlemci Ailesi | : | Apple |
| Ekran Boyutu | : | 27,7 cm (10.9") |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 2360 x 1640 Piksel |
| Ağırlık | : | 458 g |
| Bluetooth | : | Evet |
| Dahili Hafıza | : | 64 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | : | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | : | 7 MP |
| Genişlik | : | 178,5 mm |
| Marka | : | APPLE |
| 3G | : | Tanımsız |
| Ön Kamera | : | Evet |
| İşlemci | : | A14 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 6 |
| Ekran Parlaklığı | : | 500 cd/m² |
| Açıklama | : | biPad Air/b bGüçlü. Renkli. Yetenekli./b iPad Air bir bilgisayarın yapabildiklerinden çok daha fazlasını yapıyor. Hem de çok daha kolay ve büyüleyici yollarla. Ayrıca yepyeni özellikleri ve yetenekleriyle şimdi her zamankinden büyük işler başarıyor. |
| Yükseklik | : | 247,6 mm |
| Derinlik | : | 6,1 mm |
| Piksel yoğunluğu | : | 264 ppi |
| Parmak izi dayanımlı | : | Evet |
| İşlemci frekansı | : | Tanımsız |
| Uyumlu hafıza kartları | : | Desteklenmez |
| Resim sabitleyici | : | Evet |
| Oto fokus | : | Evet |
| Konum Etiketleme | : | Evet |
| Video kaydetme modu | : | 1080p |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -20 - 45 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | 0 - 35 °C |
| Bluetooth versiyonu | : | 5.0 |
| Mikrofon adedi | : | 2 |
| Entegre kart okuyucu | : | Hayır |
| Depolama ortamı | : | Flaş |
| Arka kamera tipi | : | Tek kamera |
| Arka kamera açıklığı numarası | : | 1,8 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | : | 2 |
| Video sabitleyici | : | Evet |
| Wi-Fi standartları | : | 802.11a,802.11ad,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Video kaydı | : | Evet |
| Mobil ağ bağlantısı | : | Hayır |
| Yansıma önleyici kaplama | : | Evet |
| Dahili hoparlör sayısı | : | 2 |
| AC adaptör gücü | : | 20 W |
| Çalışma yüksekliği | : | 0 - 3000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | : | 5 - 95% |
| Wi-Fi standardı | : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Masa üstü şarj cihazı tipi | : | Apple Smart Connector |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-C port sayısı | : | 1 |
| Panel tipi | : | IPS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!