Argox CP-2140 Seri Usb Paralel 203 Dpi
7.291,45 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
7.145,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2029721
Havale
7.145,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
6.076,21 TL + KDV
| Kategori | Barkod Yazıcı |
| Marka | ARGOX |
| Baskı Yöntemi | Direkt termal (Ribonsuz Yazdırma), Termal transfer (Ribonlu Yazdırma) |
| Çözünürlük | 203dpi |
| Baskı Hızı | Max. 102 mm/saniye |
| Baskı Uzunluğu | 13 ~ 2540 mm |
| Baskı Genişliği | 25 mm ~ 104 mm |
| İşlemci | 32 bit RISC işlemci |
| Bellek | 8 MB DRAM ve 4 MB Flash ROM Bellek |
| Arabirim | Paralel (LPT), Seri Port (RS-232C) ve USB 2.0 |
| Font | Internal character sets standard 5 alpha-numeric fonts from 0.049'H ~ 0.23' H (1.25mm ~ 6.0mm) Internal fonts are expandable up to 24x24 4 direction 0° ~ 270° rotation Soft fonts are downloadable |
| Grafik | PPLA: PCX, BMP, IMG and HEX format files PPLB: PCX and Binary raster, BMP and GDI |
| Medya Tipi | Roll-feed, die cut, continuous, fan-fold, tags, ticket in thermal paper or plain paper and fabric label |
| Güç Kaynağı | Güç kaynağı (Giriş): 100V~240V±10 , 1.8A, 50~60Hz / Güç kaynağı (Çıkış): 24VDC, 2.4A, 60 W Max. |
| Boyutlar/Ağırlık | 2,1 kg |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Arabirim | : | Paralel (LPT), Seri Port (RS-232C) ve USB 2.0 |
| Çözünürlük | : | 203dpi |
| Marka | : | ARGOX |
| İşlemci | : | 32 bit RISC işlemci |
| Bellek | : | 8 MB DRAM ve 4 MB Flash ROM Bellek |
| Güç kaynağı | : | Güç kaynağı (Giriş): 100V~240V±10 , 1.8A, 50~60Hz / Güç kaynağı (Çıkış): 24VDC, 2.4A, 60 W Max. |
| Kategori | : | Barkod Yazıcı |
| Model Link | : | a href="http://www.argox.com/content2011.php?sno=0000447P_ID=91"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Baskı Yöntemi | : | Direkt termal (Ribonsuz Yazdırma), Termal transfer (Ribonlu Yazdırma) |
| Boyutlar/Ağırlık | : | 2,1 kg |
| Baskı Hızı | : | Max. 102 mm/saniye |
| Baskı Uzunluğu | : | 13 ~ 2540 mm |
| Baskı Genişliği | : | 25 mm ~ 104 mm |
| Grafik | : | PPLA: PCX, BMP, IMG and HEX format files PPLB: PCX and Binary raster, BMP and GDI |
| Medya Tipi | : | Roll-feed, die cut, continuous, fan-fold, tags, ticket in thermal paper or plain paper and fabric label |
| Font | : | Internal character sets standard 5 alpha-numeric fonts from 0.049”H ~ 0.23” H (1.25mm ~ 6.0mm) Internal fonts are expandable up to 24x24 4 direction 0° ~ 270° rotation Soft fonts are downloadable |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!