Argox CP-2140EX Seri Usb Ethernet 203 Dpi
7.891,88 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
7.734,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055304
Havale
7.734,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
6.576,57 TL + KDV
| Kategori | Barkod Yazıcı |
| Marka | ARGOX |
| Baskı Yöntemi | Doğrudan Termal ve Termal Transfer |
| Çözünürlük | 203 DPI (8 nokta / mm) |
| Baskı Hızı | 6 ips |
| Baskı Uzunluğu | 2540mm |
| Baskı Genişliği | 108 mm |
| İşlemci | 32 bit RISC mikroişlemci |
| Bellek | 32 MB DRAM / 16 MB Flash ROM |
| Arabirim | 1 x USB Type-A 1 x USB Type-B 1 x RS-232 1 x RJ-45 |
| Font | Internal character sets standard 5 alpha-numeric fonts from 0.049'H ~ 0.23' H (1.25mm ~ 6.0mm) Internal fonts are expandable up to 24x24 4 direction 0° ~ 270° rotation Soft fonts are downloadable Ability to print any Windows True Type font easily. Support scalable font (Optional) |
| Grafik | PPLA: PCX, BMP, IMG, HEX and GDI format files PPLB: PCX, PCX , BMP , Binary Raster, and GDI PPLZ: GRF, Hex and GDI |
| Şerit | Şerit Uzunluğu: 300m Şerit Genişliği: 25.4mm ~ 102mm Çekirdek Boyutu: 25.4mm |
| Güç Kaynağı | DC 24V /2.4A |
| Boyutlar/Ağırlık | 226 x 188 x 276 mm / 2,1 kg |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Arabirim | : | 1 x USB Type-Abr 1 x USB Type-Bbr 1 x RS-232br 1 x RJ-45 |
| Çözünürlük | : | 203 DPI (8 nokta / mm) |
| Marka | : | ARGOX |
| İşlemci | : | 32 bit RISC mikroişlemci |
| Bellek | : | 32 MB DRAM / 16 MB Flash ROM |
| Güç kaynağı | : | DC 24V /2.4A |
| Kategori | : | Barkod Yazıcı |
| Model Link | : | a href="http://www.argox.com/product/cp-2140ex/" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Model Dosya | : | a href="http://www.argox.com/wp-content/uploads/2018/10/CP-2140EX-brochure-en-v1.4.pdf" target="_blank"Ek Döküman/a |
| Baskı Yöntemi | : | Doğrudan Termal ve Termal Transfer |
| Boyutlar/Ağırlık | : | 226 x 188 x 276 mm / 2,1 kg |
| Baskı Hızı | : | 6 ips |
| Baskı Uzunluğu | : | 2540mm |
| Baskı Genişliği | : | 108 mm |
| Grafik | : | PPLA: PCX, BMP, IMG, HEX and GDI format filesbr PPLB: PCX, PCX , BMP , Binary Raster, and GDIbr PPLZ: GRF, Hex and GDI |
| Şerit | : | Şerit Uzunluğu: 300mbr Şerit Genişliği: 25.4mm ~ 102mmbr Çekirdek Boyutu: 25.4mmbr |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!