Argox O4-250 Orta Seviye Barkod Yazıcı 203 Dpi
10.165,14 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
9.961,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2051924
Havale
9.961,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
8.470,95 TL + KDV
| Kategori | Barkod Yazıcı |
| Marka | ARGOX |
| Baskı Yöntemi | Direkt termal / Termal transfer Baskı |
| Çözünürlük | 203 DPI (8 dots/mm) |
| Baskı Hızı | 177,8 mm/saniye |
| Baskı Uzunluğu | 5 ~ 2540 mm |
| Baskı Genişliği | 25 mm ~ 108 mm |
| İşlemci | 32 bit RISC işlemci |
| Bellek | 32 MB SDRAM, 16 MB Flash ROM (USB Depolama ile 32 GB a kadar) |
| Arabirim | Ethernet, Çift USB Host, USB ve RS-232C |
| Grafik | PPLA: PCX, BMP, IMG, HEX,GDI dosya biçimleri PPLB: PCX, BMP, Binary raster, GDI dosya biçimleri PPLZ: GRF, Hex, GDI biçimleri |
| Güç Kaynağı | 100-240V, 50~60Hz |
| Boyutlar/Ağırlık | 209 x 179,2 x 266 mm, 2,2 kg |
| Arabirim | : | Ethernet, Çift USB Host, USB ve RS-232C |
| Çözünürlük | : | 203 DPI (8 dots/mm) |
| Marka | : | ARGOX |
| İşlemci | : | 32 bit RISC işlemci |
| Bellek | : | 32 MB SDRAM, 16 MB Flash ROM (USB Depolama ile 32 GB a kadar) |
| Güç kaynağı | : | 100-240V, 50~60Hz |
| Kategori | : | Barkod Yazıcı |
| Baskı Yöntemi | : | Direkt Termal / Termal Transfer Baskı |
| Boyutlar/Ağırlık | : | 209 x 179,2 x 266 mm, 2,2 kg |
| Baskı Hızı | : | 177,8 mm/saniye |
| Baskı Uzunluğu | : | 5 ~ 2540 mm |
| Baskı Genişliği | : | 25 mm ~ 108 mm |
| Grafik | : | PPLA: PCX, BMP, IMG, HEX,GDI dosya biçimleribr PPLB: PCX, BMP, Binary raster, GDI dosya biçimleribr PPLZ: GRF, Hex, GDI biçimleri |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!