HPE Aruba Instant On AP15 (RW)Access Point- R2X06A
5.351,60 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
5.244,57 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2054987
Havale
5.244,57 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.459,67 TL + KDV
| Kategori | Tavan Tipi Access Point |
| Marka | HPE |
| Portlar | 1 x RJ-45 1 x USB |
| Anten | 5 GHz: 6.0dBi / 2.4 GHz: 3.6 dBi |
| Gelişmiş Kablosuz Güvenlik | WPA2, WPA3 |
| Kablosuz Standartlar | Wave 2, 802.11 ac |
| LED | Güç Wi-Fi Durumu |
| Kablosuz İletim Hızı | 5 GHz: 1.733 Mbps / 2.4 GHz: 300 Mbps |
| Veri Transfer Hızı | 1750Mbps |
| 4.5G Uyumu | Yok |
| Frekans | 5 GHz / 2.4 GHz |
| Güç | 14.4W |
| Boyutlar | 183mm x 183mm x 41mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Portlar | : | 1 x RJ-45br 1 x USB |
| Veri Transfer Hızı | : | 1750Mbps |
| Anten | : | 5 GHz: 6.0dBi / 2.4 GHz: 3.6 dBi |
| Güç | : | 14.4W |
| Led | : | Güçbr Wi-Fi Durumu |
| Marka | : | HPE |
| Boyutlar | : | 183mm x 183mm x 41mm |
| Frekans | : | 5 GHz / 2.4 GHz |
| Kategori | : | Tavan Tipi Access Point |
| Model Link | : | a href="https://www.arubainstanton.com"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Model Dosya | : | a href="https://www.arubainstanton.com/files/DS_AIO_AP15.pdf"target="_blank"Ek Döküman/a |
| Gelişmiş Kablosuz Güvenlik | : | WPA2, WPA3 |
| Kablosuz Standartlar | : | Wave 2, 802.11 ac |
| Kablosuz İletim Hızı | : | 5 GHz: 1.733 Mbps / 2.4 GHz: 300 Mbps |
| 4.5G Uyumu | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!