ExpertBook B9 OLED I7-1355U LPDDR5 32GB 1TB SSD Black 14" Without OS
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-1355U 3.70 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 X 1800 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 1TB |
| Ram (Sistem Belleği) | 32GB |
| RAM Türü | DDR5-4800 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| HDMI | Var |
| USB 3.2 | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4711387508640 |
Ürün Adı: ASUS B9403CVA-KM0B88 ExpertBook B9 OLED I7-1355U LPDDR5 32GB 1TB SSD Black 14" Without OS
Ürün Kodu: B9403CVA-KM0B88
| EAN | : | 4711387508640 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-1355U 3.70 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 1TB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 32GB |
| RAM Türü | : | DDR5-4800 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| HDMI | : | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| USB 3.2 | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!