ASUS E5402WVAT-I58512B0 ExpertCenter E5 AiO 24 I5-1340P DDR4 8GB 512GB SSD Black Without OS
43.372,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
42.505,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
E5402WVAT-I58512B0
Havale
42.505,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
36.144,08 TL + KDV
ExpertCenter E5 AiO 24 I5-1340P DDR4 8GB 512GB SSD Black Without OS
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1340P 1.9 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 23,8" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4711387435304 |
Ürün Adı: ASUS E5402WVAT-I58512B0 ExpertCenter E5 AiO 24 I5-1340P DDR4 8GB 512GB SSD Black Without OS
Ürün Kodu: E5402WVAT-I58512B0
| EAN | : | 4711387435304 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | AMD Ryzen 7 3700U 2.3 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 12,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1280 X 1024 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce 130MX |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 12GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 8GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 2GB |
| RAM Türü | : | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | : | LINUX |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!