FHD, i7-10510U, 16G, 512G PCIe, MX250 2G, win10, w/ bag, Lan-HDMI
Cable, ScreenPAD
Cable, ScreenPAD
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-10510U 4.90 GHz |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce MX250 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| USB 3.1 | Var |
| USB 2.0 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4718017537766 |
Ürün Adı: ASUS UX434FLC-A6227T ZenBook Ci7-10510U 16GB 512GB SSD 2GB 14" Win10 Home
Ürün Kodu: UX434FLC-A6227T
| EAN | : | 4718017537766 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-10510U 4.90 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce MX250 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Home |
| USB 2.0 | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| USB 3.1 | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!