CANON 4K CAMCORDER XA65 EMEA
95.470,00 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
93.560,60 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
5732C003
Havale
93.560,60 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
79.558,33 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Toplam megapiksel | 21,14 MP |
| Sensör tipi | CMOS |
| CCD algılayıcı boyutu | 25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3") |
| Etkili megapiksel (resim) | 8,29 MP |
| Optik yakınlaştırıcı | 20x |
| Dijital zum | 20x |
| Resim sabitleyici | Evet |
| 35 mm fotoğraf makinası lensi eşdeğeri | 29,3 - 601 mm |
| Filtre boyutu | 5,8 cm |
| Resim sabitleme türü | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Kamera alan türü | Bellek kartı |
| Uyumlu hafıza kartları | SD, SDHC, SDXC |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| ISO hassasiyeti | Otomatik |
| Sahne modları | Otomatik, Sahil, Gece, Portre, Kar, Spor, Spot ışık, günbatımı |
| Kazanç ayarlama aralığı | 0 - 23 dB |
| Işık ölçme | Merkezi ağırlık |
| Beyaz dengesi | Otomatik |
| Optüratör hızı | 1/6 - 1/2000 s |
| Ekran boyutu | 3.5 inch |
| Dahili ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | LCD |
| Kamera gösterge çözünürlüğü | 2760000 Piksel |
| Ekran çözünürlüğü | 1280 x 720 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Vizör | Elektronik |
| Vizör ekran boyutu | 0.36" |
| Kaydedici türü | Elde/Omuzda kamera |
| 3D uyumu | Hayır |
| Uzaktan kumandalı | Evet |
| Min aydınlatma | 0,1 lx |
| Resim işlemcisi | DIGIC DV 6 |
| Fotoğraf çekme modu | Açış önceliği, Otomatik, Manuel, Kapama önceliği |
| Dahili ND filtresi | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| HD türü | 4K Ultra HD |
| Maksimum video çözünürlüğü | 3840 x 2160 Piksel |
| Video çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Desteklenen video formatları | MP4, XF-AVC |
| Önceden kayıt | Evet |
| Renk örneklemesi | YCbCr4:2:0 |
| Maksimum resim çözünürlüğü | 3840 x 2160 Piksel |
| Desteklenen resim formatları | JPEG |
| Desteklenen ses formatları | AAC-LC, LPCM |
| HDMI | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| Kulaklık çıktı sayısı | 1 |
| Dokunmatik Ekran | : | Evet |
| Ekran Boyutu | : | 3.5 inch |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1280 x 720 Piksel |
| HDMI | : | Evet |
| Bellek Yuvası Sayısı | : | 2 |
| Video Çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 Piksel |
| Marka | : | Canon |
| Uyumlu hafıza kartları | : | SD, SDHC, SDXC |
| Dijital zum | : | 20x |
| Optik yakınlaştırıcı | : | 20x |
| Resim sabitleyici | : | Evet |
| CCD algılayıcı boyutu | : | 25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3") |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | : | 1 |
| Dahili ekran | : | Evet |
| Desteklenen ses formatları | : | AAC-LC, LPCM |
| Desteklenen resim formatları | : | JPEG |
| Desteklenen video formatları | : | MP4, XF-AVC |
| Maksimum video çözünürlüğü | : | 3840 x 2160 Piksel |
| HD türü | : | 4K Ultra HD |
| Sensör tipi | : | CMOS |
| Uzaktan kumandalı | : | Evet |
| Beyaz Dengesi | : | Otomatik |
| Resim sabitleme türü | : | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Ekran özellikleri | : | LCD |
| Maksimum resim çözünürlüğü | : | 3840 x 2160 Piksel |
| Toplam megapiksel | : | 21,14 MP |
| Filtre boyutu | : | 5,8 cm |
| Işık ölçme | : | Merkezi ağırlık |
| ISO hassasiyeti | : | Otomatik |
| Vizör | : | Elektronik |
| Vizör ekran boyutu | : | 0.36" |
| 35 mm fotoğraf makinası lensi eşdeğeri | : | 29,3 - 601 mm |
| Kamera alan türü | : | Bellek kartı |
| Kazanç ayarlama aralığı | : | 0 - 23 dB |
| Optüratör hızı | : | 1/6 - 1/2000 s |
| Kaydedici türü | : | Elde/Omuzda kamera |
| 3D uyumu | : | Hayır |
| Min aydınlatma | : | 0,1 lx |
| Resim işlemcisi | : | DIGIC DV 6 |
| Dahili ND filtresi | : | Evet |
| Önceden kayıt | : | Evet |
| Kulaklık çıktı sayısı | : | 1 |
| Etkili megapiksel (resim) | : | 8,29 MP |
| Sahne modları | : | Otomatik, Sahil, Gece, Portre, Kar, Spor, Spot ışık, günbatımı |
| Kamera gösterge çözünürlüğü | : | 2760000 Piksel |
| Fotoğraf çekme modu | : | Açış önceliği, Otomatik, Manuel, Kapama önceliği |
| Renk örneklemesi | : | YCbCr4:2:0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!