CANON D.CAM EOS 90D BODY
53.811,97 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
52.735,73 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
3616C003
Havale
52.735,73 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
44.843,31 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Fotoğraf makinesi türü | SLR Fotoğraf Makinesi Gövdesi |
| Megapiksel | 32,5 MP |
| Sensör tipi | CMOS |
| Maksimum resim çözünürlüğü | 6960 x 4640 Piksel |
| Sabit resim yakalama çözünürlüğü | RAW: (3:2) 6960 x 4640, (4:3) 6160 x 4640, (16:9) 6960 x 3904, (1:1) 4640x 4640 JPEG 3:2 (L) 6960 x 4640, (M) 4800 x 3200, (S1) 3472 x 2320, (S2) 2400 x 1600 JPEG 4:3 (L) 6160 x 4640, (M) 4256 x 3200 (S1) 3072 x 2320 (S2) 2112 x 1600 JPEG 16:9 (L) 6960 x 3904, (M) 4800 x 2688 (S1) 3472 x 1952 (S2) 2400 x 1344 JPEG (1:1) (L) 4640 x 4640, (M) 3200 x 3200, (S1) 2300 x 2300 (S2) 1600 x 1600 |
| Desteklenen resim formatları | JPEG,RAW |
| Desteklenen açı oranları | 1:1,3:2,4:3,16:9 |
| Toplam megapiksel | 34,4 MP |
| Görüntü algılayıcı boyutu (G x Y) | 22,3 x 14,8 mm |
| Odak | TTL-CT-SIR |
| Odak ayarı | Otomatik/Manuel |
| Oto fokus modları | Al Odaklama, Tek Çekim Odak, Servo Otomatik Odaklama |
| Oto Fokus noktaları | 45 |
| Oto Fokus nokta seçimi | Otomatik, Manuel |
| ISO duyarlılığı (minimum) | 100 |
| ISO duyarlılığı (maksimum) | 256000 |
| Işıklama tipi | Otomatik, Manuel |
| Işık ölçme | Merkezi ağırlık, Değerlendirme (Çoklu doku), Matris, Parçalı, Spot |
| ISO hassasiyeti | 100,25600 |
| En hızlı fotoğraf makinesi objektif hızı | 1/16000 s |
| En yavaş kamera perde hızı | 30 s |
| Kamera kapağı türü | Elektronik |
| Flaş modları | Otomatik, Manuel |
| Flaş maruziyet kilidi | Evet |
| Flaş senk-hızı | 1/250 s |
| Flaş maruz kalma telafisi | Hayır |
| Flaş maruz kalma düzeltmesi | ±3EV (1/2; 1/3 EV step) |
| Ayak montaj noktası | Evet |
| Ayak montaj noktası türü | Flaş yuvası |
| Video kaydı | Evet |
| Maksimum video çözünürlüğü | 3840 x 2160 Piksel |
| HD türü | 4K Ultra HD |
| Video çözünürlüğü | 1280 x 720,1920 x 1080,3840 x 2160 |
| Video kayıt süresi | 29,59 dakika |
| Hareketli JPEG görüntüleme hızı | 29,97 fps |
| Yakalama hızınde çözünürlük | 1280x720@25fps,1280x720@59.94fps,1920x1080@120fps,1920x1080@25PsF,1920x1080@29.97PsF,1920x1080@59.94fps,3840x2160@25fps,3840x2160@29.97fps |
| Uyumlu hafıza kartları | SD,SDHC,SDXC |
| Bellek yuvası sayısı | 1 |
| Ekran özellikleri | TFT |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran boyutu | 3 inch |
| Diagonal ekran boyutu | 7,7 cm |
| Kamera gösterge çözünürlüğü | 1040000 Piksel |
| Ekran görüntü oranı | 3:2 |
| Dışa döner ekran | Evet |
| Çok açılı LCD görünümü | Evet |
| Vizör | Elektronik |
| Dokunmatik Ekran | : | Evet |
| Ekran Boyutu | : | 3 inch |
| Bellek Yuvası Sayısı | : | 1 |
| Video Çözünürlüğü | : | 1280 x 720,1920 x 1080,3840 x 2160 |
| Megapiksel | : | 32,5 MP |
| Marka | : | Canon |
| Uyumlu hafıza kartları | : | SD,SDHC,SDXC |
| Yakalama hızınde çözünürlük | : | 1280x720@25fps,1280x720@59.94fps,1920x1080@120fps,1920x1080@25PsF,1920x1080@29.97PsF,1920x1080@59.94fps,3840x2160@25fps,3840x2160@29.97fps |
| Desteklenen resim formatları | : | JPEG,RAW |
| Maksimum video çözünürlüğü | : | 3840 x 2160 Piksel |
| HD türü | : | 4K Ultra HD |
| Video kaydı | : | Evet |
| Sensör tipi | : | CMOS |
| Diagonal ekran boyutu | : | 7,7 cm |
| Ekran özellikleri | : | TFT |
| ISO duyarlılığı (minimum) | : | 100 |
| ISO duyarlılığı (maksimum) | : | 256000 |
| Işıklama tipi | : | Otomatik, Manuel |
| Fotoğraf makinesi türü | : | SLR Fotoğraf Makinesi Gövdesi |
| Maksimum resim çözünürlüğü | : | 6960 x 4640 Piksel |
| Desteklenen açı oranları | : | 1:1,3:2,4:3,16:9 |
| Toplam megapiksel | : | 34,4 MP |
| Görüntü algılayıcı boyutu (G x Y) | : | 22,3 x 14,8 mm |
| Odak | : | TTL-CT-SIR |
| Odak ayarı | : | Otomatik/Manuel |
| Oto fokus modları | : | Al Odaklama, Tek Çekim Odak, Servo Otomatik Odaklama |
| Oto Fokus noktaları | : | 45 |
| Oto Fokus nokta seçimi | : | Otomatik, Manuel |
| Işık ölçme | : | Merkezi ağırlık, Değerlendirme (Çoklu doku), Matris, Parçalı, Spot |
| ISO hassasiyeti | : | 100,25600 |
| En hızlı fotoğraf makinesi objektif hızı | : | 1/16000 s |
| En yavaş kamera perde hızı | : | 30 s |
| Kamera kapağı türü | : | Elektronik |
| Flaş modları | : | Otomatik, Manuel |
| Flaş maruziyet kilidi | : | Evet |
| Flaş senk-hızı | : | 1/250 s |
| Flaş maruz kalma telafisi | : | Hayır |
| Flaş maruz kalma düzeltmesi | : | ±3EV (1/2; 1/3 EV step) |
| Ayak montaj noktası | : | Evet |
| Ayak montaj noktası türü | : | Flaş yuvası |
| Vizör | : | Elektronik |
| Kamera gösterge çözünürlüğü | : | 1040000 Piksel |
| Video kayıt süresi | : | 29,59 dakika |
| Hareketli JPEG görüntüleme hızı | : | 29,97 fps |
| Ekran görüntü oranı | : | 3:2 |
| Dışa döner ekran | : | Evet |
| Çok açılı LCD görünümü | : | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!