CANON D.CAM EOS M50 MK II BK VLOGGER KIT
33.016,46 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
32.356,13 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
4728C048
Havale
32.356,13 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
27.513,72 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Fotoğraf makinesi türü | MILC |
| Megapiksel | 24,1 MP |
| Sensör tipi | CMOS |
| Maksimum resim çözünürlüğü | 6000 x 4000 Piksel |
| Sabit resim yakalama çözünürlüğü | 6000 x 4000, 3984 x 2656, 2976 x 1984, 2400 x 1600, 6000 x 3368, 3984 x 2240, 2976 x 1680, 2400 x 1344, 5328 x 4000, 3552 x 2664, 2656 x 1992, 2112 x 1600, 4000 x 4000, 2656 x 2656, 1984 x 1984, 1600 x 1600, 4000 x 4000 |
| Resim sabitleyici | Evet |
| Desteklenen resim formatları | JPEG |
| Desteklenen açı oranları | 1:1,3:2,4:3,16:9 |
| Toplam megapiksel | 25,8 MP |
| Görüntü algılayıcı boyutu (G x Y) | 22,3 x 14,9 mm |
| Sensör formatı | Gelişmiş Fotoğraf Sistemi tipi C (APS-C) |
| Odaklama mesafesi | 15 - 45 mm |
| Minimum odak uzunluğu (35 mm film) | 24 mm |
| Maksimum odak uzunluğu (35 mm film) | 72 mm |
| Minimum açıklık | 6,3 |
| Maksimum açıklık | 3,5 |
| Lens yapısı | 10/9 |
| Filtre boyutu | 4,9 cm |
| Lens monte arayüzü | Canon EF-M |
| Sabitleme tipi | Süngü |
| Odak | TTL |
| Odak ayarı | Otomatik/Manuel |
| Oto fokus modları | Sürekli Oto Fokus, Tek Çekim Odak, Servo Otomatik Odaklama |
| Yüz takibi | Evet |
| En yakın odaklama mesafesi | 1 m |
| Oto Fokus noktaları | 143 |
| Oto Fokus nokta seçimi | Otomatik, Manuel |
| Otomatik odaklama (AF) kilidi | Evet |
| Otomatik odaklama (AF) yardımcı yöneltici | Evet |
| ISO duyarlılığı (minimum) | 100 |
| ISO duyarlılığı (maksimum) | 51200 |
| Işıklama tipi | Aralık önceliği AE, Otomatik, Manuel, Kapak önceliği AE |
| Işık pozlaması düzeltme | ± 3EV (1/3EV step) |
| Işık ölçme | Merkezi ağırlık, Değerlendirme (Çoklu doku), Parçalı, Spot |
| ISO hassasiyeti | 100,6400,25600,51200 |
| Işık pozlama denetimi | Program AE |
| Otomatik maruz kalma kilidi | Evet |
| En hızlı fotoğraf makinesi objektif hızı | 1/4000 s |
| En yavaş kamera perde hızı | 30 s |
| Kamera kapağı türü | Elektronik |
| Flaş modları | Otomatik, Kırmızı göz azaltma |
| Flaş maruziyet kilidi | Evet |
| Flaş rehberi sayısı | 5 m |
| Flaş yükleme zamanı | 3 s |
| Dış flaş bağlantısı | Evet |
| Flaş senk-hızı | 1/200 s |
| Flaş maruz kalma telafisi | Evet |
| Megapiksel | : | 24,1 MP |
| Marka | : | Canon |
| Resim sabitleyici | : | Evet |
| Desteklenen resim formatları | : | JPEG |
| Sensör tipi | : | CMOS |
| Sabitleme tipi | : | Süngü |
| Maksimum açıklık | : | 3,5 |
| ISO duyarlılığı (minimum) | : | 100 |
| ISO duyarlılığı (maksimum) | : | 51200 |
| Maksimum odak uzunluğu (35 mm film) | : | 72 mm |
| Minimum açıklık | : | 6,3 |
| Işıklama tipi | : | Aralık önceliği AE, Otomatik, Manuel, Kapak önceliği AE |
| Fotoğraf makinesi türü | : | MILC |
| Maksimum resim çözünürlüğü | : | 6000 x 4000 Piksel |
| Sabit resim yakalama çözünürlüğü | : | 6000 x 4000, 3984 x 2656, 2976 x 1984, 2400 x 1600, 6000 x 3368, 3984 x 2240, 2976 x 1680, 2400 x 1344, 5328 x 4000, 3552 x 2664, 2656 x 1992, 2112 x 1600, 4000 x 4000, 2656 x 2656, 1984 x 1984, 1600 x 1600, 4000 x 4000 |
| Desteklenen açı oranları | : | 1:1,3:2,4:3,16:9 |
| Toplam megapiksel | : | 25,8 MP |
| Görüntü algılayıcı boyutu (G x Y) | : | 22,3 x 14,9 mm |
| Sensör formatı | : | Gelişmiş Fotoğraf Sistemi tipi C (APS-C) |
| Odaklama mesafesi | : | 15 - 45 mm |
| Minimum odak uzunluğu (35 mm film) | : | 24 mm |
| Lens yapısı | : | 10/9 |
| Filtre boyutu | : | 4,9 cm |
| Lens monte arayüzü | : | Canon EF-M |
| Odak | : | TTL |
| Odak ayarı | : | Otomatik/Manuel |
| Oto fokus modları | : | Sürekli Oto Fokus, Tek Çekim Odak, Servo Otomatik Odaklama |
| En yakın odaklama mesafesi | : | 1 m |
| Oto Fokus noktaları | : | 143 |
| Oto Fokus nokta seçimi | : | Otomatik, Manuel |
| Otomatik odaklama (AF) kilidi | : | Evet |
| Otomatik odaklama (AF) yardımcı yöneltici | : | Evet |
| Işık pozlaması düzeltme | : | ± 3EV (1/3EV step) |
| Işık ölçme | : | Merkezi ağırlık, Değerlendirme (Çoklu doku), Parçalı, Spot |
| ISO hassasiyeti | : | 100,6400,25600,51200 |
| Otomatik maruz kalma kilidi | : | Evet |
| En hızlı fotoğraf makinesi objektif hızı | : | 1/4000 s |
| En yavaş kamera perde hızı | : | 30 s |
| Kamera kapağı türü | : | Elektronik |
| Flaş modları | : | Otomatik, Kırmızı göz azaltma |
| Flaş maruziyet kilidi | : | Evet |
| Flaş rehberi sayısı | : | 5 m |
| Flaş yükleme zamanı | : | 3 s |
| Dış flaş bağlantısı | : | Evet |
| Flaş senk-hızı | : | 1/200 s |
| Flaş maruz kalma telafisi | : | Evet |
| Yüz takibi | : | Evet |
| Işık pozlama denetimi | : | Program AE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!