CANON D.CAMERA EOS 2000D BK 18-55
19.953,97 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
19.554,89 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2728C002
Havale
19.554,89 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
16.628,31 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Fotoğraf makinesi türü | SLR Fotoğraf Makinesi Kiti |
| Megapiksel | 24,1 MP |
| Sensör tipi | CMOS |
| Maksimum resim çözünürlüğü | 6000 x 4000 Piksel |
| Sabit resim yakalama çözünürlüğü | JPEG 3:2: (L) 6000 x 4000, (M) 3984 x 2656, (S1) 2976 x 1984, (S2) 1920 x 1280, (S3) 720 x 480 JPEG 4:3: (L) 5328 x 4000, (M) 3552 x 2664, (S1) 2656 x 1992, (S2) 1696 x 1280, (S3) 640 x 480 JPEG 16:9: (L) 6000 x 3368, (M) 3984 x 2240, (S1) 2976 x 1680 (S2) 1920 x 1080, (S3) 720 x 408 JPEG 1:1: (L) 4000 x 4000, (M) 2656 x 2656, (S1) 1984 x 1984, (S2) 1280 x 1280, (S3) 480 x 480 RAW: (RAW) 6000 x 4000 |
| Resim sabitleyici | Hayır |
| Desteklenen resim formatları | JPEG |
| Toplam megapiksel | 24,7 MP |
| Sensör formatı | Gelişmiş Fotoğraf Sistemi tipi C (APS-C) |
| Odaklama mesafesi | 18 - 55 mm |
| Minimum açıklık | 3,5 |
| Maksimum açıklık | 36 |
| Lens yapısı | 11/9 |
| Lens türü | Standart zoom |
| Filtre boyutu | 5,8 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | 6 |
| Lens monte arayüzü | Canon EF-S |
| Odak ayarı | Otomatik/Manuel |
| En yakın odaklama mesafesi | 0,25 m |
| ISO duyarlılığı (minimum) | 100 |
| ISO duyarlılığı (maksimum) | 6400 |
| Işıklama tipi | Otomatik, Manuel |
| Işık pozlaması düzeltme | ± 5EV (1/2EV; 1/3EV step) |
| ISO hassasiyeti | 100, 6400, Otomatik |
| Işık pozlama denetimi | Program AE |
| Otomatik maruz kalma kilidi | Evet |
| En hızlı fotoğraf makinesi objektif hızı | 1/4000 s |
| En yavaş kamera perde hızı | 30 s |
| Kamera kapağı türü | Elektronik |
| Flaş modları | Otomatik, Kapalı flaş, Flaş açık, Manuel, Kırmızı göz azaltma, İkinci perde senkro |
| Flaş maruziyet kilidi | Evet |
| Flaş rehberi sayısı | 9,2 m |
| Flaş yükleme zamanı | 2 s |
| Flaş senk-hızı | 1/200 s |
| Flaş maruz kalma telafisi | Evet |
| Flaş maruz kalma düzeltmesi | ±2EV (1/2, 1/3 EV step) |
| Ayak montaj noktası | Evet |
| Ayak montaj noktası türü | Flaş yuvası |
| Video kaydı | Evet |
| Maksimum video çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Video çözünürlüğü | 640 x 480,1280 x 720,1920 x 1080 |
| Yakalama hızınde çözünürlük | 640x480@25fps, 640x480@30fps, 1280x720@50fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps |
| Desteklenen video formatları | H.264, MOV |
| Dahili mikrofon | Evet |
| Desteklenen ses formatları | PCM |
| Uyumlu hafıza kartları | SD, SDHC, SDXC |
| Lens Türü | : | Standart zoom |
| Dahili Mikrofon | : | Evet |
| Video Çözünürlüğü | : | 640 x 480,1280 x 720,1920 x 1080 |
| Megapiksel | : | 24,1 MP |
| Marka | : | Canon |
| Uyumlu hafıza kartları | : | SD, SDHC, SDXC |
| Resim sabitleyici | : | Hayır |
| Yakalama hızınde çözünürlük | : | 640x480@25fps, 640x480@30fps, 1280x720@50fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps |
| Desteklenen ses formatları | : | PCM |
| Desteklenen resim formatları | : | JPEG |
| Desteklenen video formatları | : | H.264, MOV |
| Maksimum video çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 Piksel |
| HD türü | : | Full HD kalitesi |
| Video kaydı | : | Evet |
| Sensör tipi | : | CMOS |
| Maksimum açıklık | : | 36 |
| ISO duyarlılığı (minimum) | : | 100 |
| ISO duyarlılığı (maksimum) | : | 6400 |
| Minimum açıklık | : | 3,5 |
| Işıklama tipi | : | Otomatik, Manuel |
| Fotoğraf makinesi türü | : | SLR Fotoğraf Makinesi Kiti |
| Maksimum resim çözünürlüğü | : | 6000 x 4000 Piksel |
| Toplam megapiksel | : | 24,7 MP |
| Sensör formatı | : | Gelişmiş Fotoğraf Sistemi tipi C (APS-C) |
| Odaklama mesafesi | : | 18 - 55 mm |
| Lens yapısı | : | 11/9 |
| Filtre boyutu | : | 5,8 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | : | 6 |
| Lens monte arayüzü | : | Canon EF-S |
| Odak ayarı | : | Otomatik/Manuel |
| En yakın odaklama mesafesi | : | 0,25 m |
| Işık pozlaması düzeltme | : | ± 5EV (1/2EV; 1/3EV step) |
| ISO hassasiyeti | : | 100, 6400, Otomatik |
| Otomatik maruz kalma kilidi | : | Evet |
| En hızlı fotoğraf makinesi objektif hızı | : | 1/4000 s |
| En yavaş kamera perde hızı | : | 30 s |
| Kamera kapağı türü | : | Elektronik |
| Flaş modları | : | Otomatik, Kapalı flaş, Flaş açık, Manuel, Kırmızı göz azaltma, İkinci perde senkro |
| Flaş maruziyet kilidi | : | Evet |
| Flaş rehberi sayısı | : | 9,2 m |
| Flaş yükleme zamanı | : | 2 s |
| Flaş senk-hızı | : | 1/200 s |
| Flaş maruz kalma telafisi | : | Evet |
| Flaş maruz kalma düzeltmesi | : | ±2EV (1/2, 1/3 EV step) |
| Ayak montaj noktası | : | Evet |
| Ayak montaj noktası türü | : | Flaş yuvası |
| Işık pozlama denetimi | : | Program AE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!