Canon i-SENSYS LBP6030B Tek Fonksiyonlu (1xToner)
6.384,23 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
6.256,55 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2041679
Havale
6.256,55 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
5.320,19 TL + KDV
| Kategori | Siyah Laser |
| Marka | Canon |
| Kullanım Alanları | Yazıcı |
| Yazıcı Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | Siyah beyaz lazer baskı |
| Baskı Hızı (ppm) | 18 ppm |
| Baskı Kalitesi | 2400x600 dpi(en fazla) |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | 5.000 sayfa (en fazla) |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Kağıt Kapasitesi | Sayfa Besleyici: Maks. 50 yaprak |
| Kağıt Ölçüsü | A4 |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Fotokopi Özelliği | Yok |
| Faks Özelliği | Yok |
| Tarama Özelliği | Yok |
| Network Bağlantı | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | USB 2.0 Yüksek Hızlı |
| Güç Gereksinimi | AC 220-240 V |
| Boyutları (e x d x y) mm | 364 mm x 249 mm x 199 mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista SP1 ve SP2 / XP SP3 32 bit Mac OS X v10.6.8 veya üstü |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Baskı Teknolojisi | : | Siyah beyaz lazer baskı |
| Baskı Boyutu | : | A4 |
| Kağıt Kapasitesi | : | Sayfa Besleyici: Maks. 50 yaprak |
| Çift Taraflı Baskı | : | YOK |
| Ağırlık | : | 5 kg |
| Wi-Fi | : | Yok |
| Güç Gereksinimi | : | AC 220-240 V |
| Marka | : | Canon |
| Kategori | : | Siyah Laser |
| Baskı Hızı (ppm) | : | 18 ppm |
| Baskı Kalitesi | : | 2400x600 dpi(en fazla) |
| Faks Özelliği | : | Yok |
| Tarama Özelliği | : | Yok |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | : | 5.000 sayfa (en fazla) |
| Kağıt Ölçüsü | : | A4 |
| Network Bağlantı | : | Yok |
| Boyutları (e x d x y) mm | : | 364 mm x 249 mm x 199 mm |
| Model Link | : | a href="https://www.canon.com.tr/for_home/product_finder/printers/laser/i-sensys_lbp6030b/specification.aspx"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | : | USB 2.0 Yüksek Hızlı |
| İşletim sistemi uyumluluğu | : | Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista SP1 ve SP2 / XP SP3 32 bit Mac OS X v10.6.8 veya üstü |
| Yazıcı Tipi | : | Tek Fonksiyonlu |
| Fotokopi Özelliği | : | Yok |
| Kullanım Alanları | : | Yazıcı |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!