CANON imagePROGRAF TM-350
111.480,04 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
109.250,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
6246C003
Havale
109.250,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
92.900,03 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Renk | Evet |
| Megapiksel | 2400 x 1200 DPI |
| Sayfa tanımlama dilleri | CALS G4, PDF 1.7, HP-GL/2, HP-RTL |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah, Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Kopyalama | Hayır |
| Tarama | Hayır |
| Toplam giriş tepsisi sayısı | 1 |
| Toplam giriş kapasitesi | 20 Kağıtlar |
| Kağıt tepsisi medya türleri | Ağır kağıt, Düz kağıt, Rulo |
| Kesme tabaka | Evet |
| ISO A-seri boyutları (C0…A9) | A0, A1, A2, A3, A3+ |
| Çerçevesiz araç yazdırma boyutu | A0, A1, A2, A3, A3+, B2 |
| Ortam kalınlığı | 0.07 - 0.8 mm |
| Maksimum rulo uzunluğu | 18 m |
| Maksimum makara genişliği | 91,7 cm |
| Maksimum silindir çapı | 15 cm |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Wi-Fi | Evet |
| USB konnektörü | B tipi USB |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | 10,100,1000 Mbit/s |
| Mobil baskı teknolojileri | Apple AirPrint |
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
| Dahili ekran | Evet |
| Renkli ekran | Evet |
| Ekran boyutu | 7,62 cm (3") |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Dahili hafıza | 2 GB |
| Ses basıncı seviyesi (bekleme) | 35 dB |
| Ses basıncı seviyesi (baskı) | 41 dB |
| Güç tüketimi | 65 W |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,1 W |
| Güç tüketimi (uyku modu) | 2,2 W |
| AC girdi voltajı | 100 - 240 V |
| AC girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | CE, EPEAT Gold |
| Genişlik | 1285 mm |
| Derinlik | 885 mm |
| Yükseklik | 1060 mm |
| Ağırlık | 63,8 kg |
| Ambalaj genişliği | 1462 mm |
| Ambalaj derinliği | 1122 mm |
| Baskı Teknolojisi | : | Mürekkep Püskürtmeli |
| Ekran Boyutu | : | 7,62 cm (3") |
| Ağırlık | : | 63,8 kg |
| Renk | : | Evet |
| Wi-Fi | : | Evet |
| Dahili Hafıza | : | 2 GB |
| Renkli Ekran | : | Evet |
| Genişlik | : | 1285 mm |
| Megapiksel | : | 2400 x 1200 DPI |
| Marka | : | Canon |
| Güç tüketimi | : | 65 W |
| Yükseklik | : | 1060 mm |
| Derinlik | : | 885 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | : | 15 - 30 °C |
| Ürün rengi | : | Siyah, Beyaz |
| Kontrol tipi | : | Dokunmatik |
| USB konnektörü | : | B tipi USB |
| Dahili ekran | : | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | : | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ambalaj derinliği | : | 1122 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 1462 mm |
| USB bağlantı noktası | : | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | : | Evet |
| Çalıştırma nem aralığı | : | 10 - 80% |
| Tarama | : | Hayır |
| Kopyalama | : | Hayır |
| AC girdi voltajı | : | 100 - 240 V |
| Güç tüketimi, kapalı | : | 0,1 W |
| AC girdi frekansı | : | 50/60 Hz |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | : | CE, EPEAT Gold |
| Sayfa tanımlama dilleri | : | CALS G4, PDF 1.7, HP-GL/2, HP-RTL |
| Baskı kartuşlarının renkleri | : | Siyah, Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Kesme tabaka | : | Evet |
| ISO A-seri boyutları (C0…A9) | : | A0, A1, A2, A3, A3+ |
| Ortam kalınlığı | : | 0.07 - 0.8 mm |
| Maksimum rulo uzunluğu | : | 18 m |
| Maksimum silindir çapı | : | 15 cm |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | : | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ses basıncı seviyesi (baskı) | : | 41 dB |
| Güç tüketimi (uyku modu) | : | 2,2 W |
| Toplam giriş tepsisi sayısı | : | 1 |
| Toplam giriş kapasitesi | : | 20 Kağıtlar |
| Kağıt tepsisi medya türleri | : | Ağır kağıt, Düz kağıt, Rulo |
| Çerçevesiz araç yazdırma boyutu | : | A0, A1, A2, A3, A3+, B2 |
| Maksimum makara genişliği | : | 91,7 cm |
| Mobil baskı teknolojileri | : | Apple AirPrint |
| Ses basıncı seviyesi (bekleme) | : | 35 dB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!