CANON LENS EF70-200mm f/2.8L IS III USM
92.581,46 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
90.729,83 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
3044C005
Havale
90.729,83 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
77.151,22 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Bileşen | MILC/SLR |
| Lens yapısı | 23/19 |
| Lens türü | Telefoto lensi |
| Minimum açıklık | 32 |
| En yakın odaklama mesafesi | 1,2 m |
| Lens görüş açısı, yatay | 29° |
| Lens görüş açısı, dikey | 19° |
| Lens görüş açısı, çapraz | 34 - 12° |
| Odaklama mesafesi | 70 - 200 mm |
| Diafram bıçağı sayısı | 8 |
| F-sayısı (görece aralık) | 2,8 |
| Kamera markaları uyumu | Canon |
| Maksimum büyütme | 0,21x |
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
| Toza dayanıklı | Evet |
| Çap | 8,88 cm |
| Filtre boyutu | 7,7 cm |
| Uzunluk | 199 mm |
| Ağırlık | 1,48 kg |
| Ağırlık | : | 1,48 kg |
| Uzunluk | : | 199 mm |
| Lens Türü | : | Telefoto lensi |
| Marka | : | Canon |
| Ürün rengi | : | Siyah, Beyaz |
| Çap | : | 8,88 cm |
| Lens görüş açısı, yatay | : | 29° |
| Lens görüş açısı, dikey | : | 19° |
| Bileşen | : | MILC/SLR |
| Minimum açıklık | : | 32 |
| Odaklama mesafesi | : | 70 - 200 mm |
| Lens yapısı | : | 23/19 |
| Filtre boyutu | : | 7,7 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | : | 8 |
| En yakın odaklama mesafesi | : | 1,2 m |
| Kamera markaları uyumu | : | Canon |
| Maksimum büyütme | : | 0,21x |
| Toza dayanıklı | : | Evet |
| Lens görüş açısı, çapraz | : | 34 - 12° |
| F-sayısı (görece aralık) | : | 2,8 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!