CANON LENS RF15-35mm F2.8 L IS USM
101.254,96 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
99.229,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
3682C005
Havale
99.229,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
84.379,13 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Bileşen | SLR |
| Lens yapısı | 16/12 |
| Lens türü | Standart zum lens |
| Minimum açıklık | 22 |
| En yakın odaklama mesafesi | 0,28 m |
| Maksimum açıklık | 2,8 |
| Lens monte arayüzü | Canon RF |
| Açıklık aralığı | 2,8 - 22 |
| Odak ayarı | Otomatik/Manuel |
| Odaklama mesafesi | 15 - 35 mm |
| Diafram bıçağı sayısı | 9 |
| Asperik lens adedi | 3 |
| Yakınlaştırma yeteneği | Evet |
| Kamera markaları uyumu | Canon |
| Oto fokus | Evet |
| Elle odaklama | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çap | 8,85 cm |
| Filtre boyutu | 8,2 cm |
| Uzunluk | 126,8 mm |
| Ağırlık | 840 g |
| Ağırlık | : | 840 g |
| Uzunluk | : | 126,8 mm |
| Lens Türü | : | Standart zum lens |
| Marka | : | Canon |
| Oto fokus | : | Evet |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Yakınlaştırma yeteneği | : | Evet |
| Çap | : | 8,85 cm |
| Maksimum açıklık | : | 2,8 |
| Bileşen | : | SLR |
| Minimum açıklık | : | 22 |
| Odaklama mesafesi | : | 15 - 35 mm |
| Lens yapısı | : | 16/12 |
| Filtre boyutu | : | 8,2 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | : | 9 |
| Lens monte arayüzü | : | Canon RF |
| Odak ayarı | : | Otomatik/Manuel |
| En yakın odaklama mesafesi | : | 0,28 m |
| Açıklık aralığı | : | 2,8 - 22 |
| Kamera markaları uyumu | : | Canon |
| Asperik lens adedi | : | 3 |
| Elle odaklama | : | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!