CANON LENS RF24-240MM F/4-6.3 IS USM
38.659,46 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
37.886,27 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
3684C005
Havale
37.886,27 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
32.216,22 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Bileşen | MILC |
| Lens yapısı | 21/15 |
| Lens türü | Standart zum lens |
| Minimum açıklık | 4 |
| En yakın odaklama mesafesi | 0,5 m |
| Maksimum açıklık | 6,3 |
| Açıklık aralığı | 4 - 6,3 |
| Odaklama mesafesi | 24 - 240 mm |
| Diafram bıçağı sayısı | 7 |
| Kamera markaları uyumu | Canon |
| Maksimum büyütme | 0,26x |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çap | 8,04 cm |
| Filtre boyutu | 7,2 cm |
| Uzunluk | 122,5 mm |
| Ağırlık | 750 g |
| Ağırlık | : | 750 g |
| Uzunluk | : | 122,5 mm |
| Lens Türü | : | Standart zum lens |
| Marka | : | Canon |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Çap | : | 8,04 cm |
| Maksimum açıklık | : | 6,3 |
| Bileşen | : | MILC |
| Minimum açıklık | : | 4 |
| Odaklama mesafesi | : | 24 - 240 mm |
| Lens yapısı | : | 21/15 |
| Filtre boyutu | : | 7,2 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | : | 7 |
| En yakın odaklama mesafesi | : | 0,5 m |
| Açıklık aralığı | : | 4 - 6,3 |
| Kamera markaları uyumu | : | Canon |
| Maksimum büyütme | : | 0,26x |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!