CANON LENS RF85MM F2 MACRO IS STM
27.059,96 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
26.518,76 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
4234C005
Havale
26.518,76 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
22.549,97 TL + KDV
| Marka | CANON |
| Bileşen | MILC |
| Lens yapısı | 12/11 |
| Lens türü | Makro lens |
| Minimum açıklık | 29 |
| En yakın odaklama mesafesi | 0,35 m |
| Maksimum açıklık | 2 |
| Lens monte arayüzü | Canon RF |
| Açıklık aralığı | 2 - 29 |
| Ayarlı odak noktası | 8,5 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | 9 |
| Resim sabitleyici | Evet |
| Elle odaklama | Evet |
| Maksimum büyütme | 0,5x |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çap | 7,8 cm |
| Filtre boyutu | 6,7 cm |
| Uzunluk | 90,5 mm |
| Ağırlık | 500 g |
| Ağırlık | : | 500 g |
| Uzunluk | : | 90,5 mm |
| Lens Türü | : | Makro lens |
| Marka | : | Canon |
| Resim sabitleyici | : | Evet |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Ayarlı odak noktası | : | 8,5 cm |
| Çap | : | 7,8 cm |
| Maksimum açıklık | : | 2 |
| Bileşen | : | MILC |
| Minimum açıklık | : | 29 |
| Lens yapısı | : | 12/11 |
| Filtre boyutu | : | 6,7 cm |
| Diafram bıçağı sayısı | : | 9 |
| Lens monte arayüzü | : | Canon RF |
| En yakın odaklama mesafesi | : | 0,35 m |
| Açıklık aralığı | : | 2 - 29 |
| Maksimum büyütme | : | 0,5x |
| Elle odaklama | : | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!