Canon MF3010 Çok Fonksiyonlu (2xToner)
6.513,35 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
6.383,08 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2061069
Havale
6.383,08 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
5.519,79 TL + KDV
| Kategori | Siyah Laser Ofis |
| Marka | Canon |
| Üretici Kodu | MF30102XTONER |
| Yazıcı Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Hızı (ppm) | 18 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 600 x 400 DPI |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | Aylık 8.000 sayfa |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Bellek | 64 MB |
| Tarama | 9600 x 9600 DPI |
| Kopyalama | 600 x 600 DPI |
| Kağıt Kapasitesi | Girdi Kapasitesi: 150 Sayfa Çıkıtı Kapasitesi: 100 Sayfa |
| Kağıt Ölçüsü | A4, B5, A5, Executive, Zarf (COM10, Monarch, DL, B5, C5), LTR, LGL, Statement, Özel boyutlar: Genişlik 76 x 216 mm; Uzunluk 127 x 356 mm. |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Fotokopi Özelliği | Var |
| Faks Özelliği | Yok |
| Tarama Özelliği | Var |
| Network Bağlantı | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 |
| Gürültü Seviyesi | Max: 65,3dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 960W |
| Boyutları (e x d x y) mm | 372 mm x 276 mm x 254 mm |
| Ağırlık | 8,2 Kg |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows 7/2000/ XP/ Vista, Mac OS X Sürüm 10.4.9 - 10.7.x, Linux |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | CRG-725 |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Baskı Teknolojisi | : | LAZER |
| Baskı Boyutu | : | A4 |
| Kağıt Kapasitesi | : | Girdi kapasitesi: 150 Sayfabr Çıkıtı Kapasitesi: 100 Sayfa |
| Çift Taraflı Baskı | : | YOK |
| Ağırlık | : | 8,2 Kg |
| Wi-Fi | : | Yok |
| Güç Gereksinimi | : | Max: 960W |
| Marka | : | Canon |
| Bellek | : | 64 MB |
| Kategori | : | Siyah Laser Ofis |
| Baskı Hızı (ppm) | : | 18 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | : | 600 x 400 DPI |
| Faks Özelliği | : | Yok |
| Tarama Özelliği | : | Var |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | : | Aylık 8.000 sayfa |
| Kağıt Ölçüsü | : | A4, B5, A5, Executive, Zarf (COM10, Monarch, DL, B5, C5), LTR, LGL, Statement, Özel boyutlar: Genişlik 76 x 216 mm; Uzunluk 127 x 356 mm. |
| Network Bağlantı | : | Yok |
| Boyutları (e x d x y) mm | : | 372 mm x 276 mm x 254 mm |
| Üretici Kodu | : | MF30102XTONER |
| Model Link | : | a href="https://www.canon.com.tr/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/i-sensys_mf3010/" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Tarama | : | 9600 x 9600 DPI |
| Kopyalama | : | 600 x 600 DPI |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | : | 1 x USB 2.0 |
| İşletim sistemi uyumluluğu | : | Windows 7/2000/ XP/ Vista, Mac OS X Sürüm 10.4.9 - 10.7.x, Linux |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | : | CRG-725 |
| Yazıcı Tipi | : | Çok Fonksiyonlu |
| Fotokopi Özelliği | : | Var |
| Gürültü Seviyesi | : | Max: 65,3dB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!