Cooler Master 700W 80+Bronze (MWE V2)
3.247,57 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
3.182,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2058557
Havale
3.182,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.752,18 TL + KDV
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Marka | CoolerMaster |
| Üretici Kodu | MPE-7001-ACABW-BEU |
| Enerji Verimliliği | 80 Plus Bronz |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Çıkış Gücü | 700W |
| Anakart Çıkış | 1 x ATX 24-PIN |
| Molex Çıkış | 3 x Molex |
| Floppy Çıkış | Yok |
| SATA Çıkış | 6 x SATA |
| PCI-Ex Çıkış | 4 x 6+2 PIN |
| 4 Pin CPU Çıkış | 1 x 4+4 PIN |
| 8 Pin CPU Çıkış | 1 x 8-PIN |
| +12 V Çıkış (A) | 58A |
| +5 V Çıkış (A) | 20A |
| +3 V Çıkış (A) | 20A |
| Verimlilik | %85'e Varan Verimlilik |
| Soğutma | 120 mm Fan |
| Boyutlar | 14 x 15 x 8.6 cm |
| Yüksek akım koruma | Var |
| Yüksek voltaj koruma | Var |
| PFC | Aktif PFC |
| Gerilim | 200~240V - 6A - 50~60Hz |
| Marka | : | CoolerMaster |
| Boyutlar | : | 14 x 15 x 8.6 cm |
| Soğutma | : | 120 mm Fan |
| Güç kaynağı türü | : | ATX |
| Kategori | : | Güç Kaynağı (PSU) |
| Üretici Kodu | : | MPE-7001-ACABW-BEU |
| Çıkış Gücü | : | 700W |
| Enerji Verimliliği | : | 80 Plus Bronz |
| Anakart Çıkış | : | 1 x ATX 24-PIN |
| Molex Çıkış | : | 3 x Molex |
| Floppy Çıkış | : | Yok |
| SATA Çıkış | : | 6 x SATA |
| PCI-Ex Çıkış | : | 4 x 6+2 Pin |
| 4 Pin CPU Çıkış | : | 1 x 4+4 Pin |
| +12 V Çıkış (A) | : | 58A |
| +5 V Çıkış (A) | : | 20A |
| +3 V Çıkış (A) | : | 20A |
| Yüksek akım koruma | : | Var |
| Yüksek voltaj koruma | : | Var |
| PFC | : | Aktif PFC |
| Gerilim | : | 200~240V - 6A - 50~60Hz |
| Verimlilik | : | %85'e varan verimlilik |
| 8 Pin CPU Çıkış | : | 1 x 8-PIN |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!