Dahua HAC-HDW1209TQ-A-LED-0280B 2MP Full Color Ses
1.153,66 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.130,59 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2061052
Havale
1.130,59 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
961,38 TL + KDV
| Kategori | Dome HD-CVI Kamera |
| Marka | Dahua |
| Kasa Tipi | Dome |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8' 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920x1080 |
| Tarama Sistemi | Progresif Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | PAL: 1/25 s-1/100000 s NTSC: 1/30 s-1/100000 s |
| Minimum Aydınlatma | 0.01 Lux/F1.6, 0 Lux beyaz ışık yanıyor |
| S/N Oranı | >65 dB |
| IR Mesafesi | 20 Metreye Kadar |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | Auto / Manual |
| IR LED Sayısı | 1 |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Montaj Tipi | M12 |
| Odak Uzaklığı | 2.8 mm |
| Maksimum Diyafram | F1.6 |
| Görüş Alanı | Diyagonal : 126,2° × Yatay: 106° × Dikey: 56,5° |
| Iris Tipi | Sabit İris |
| Yakın Odak Mesafesi | 0.7 m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | Pan: 0°-360° Tilt: 0°-78° Rotation: 0°-360° |
| Video Kare Hızı | CVI: PAL: 1080p@25 fps; 720p@25 fps NTSC: 1080p@30 fps; 720p@30 fps AHD: PAL: 1080p@25 fps NTSC: 1080p@30 fps TVI: PAL: 1080p@25 fps NTSC: 1080p@30 fps CVBS: PAL: 960H NTSC: 960H |
| Çözünürlük | 2Mp |
| Çözünürlük Bilgileri | 1080p (1920 × 1080) 720p (1280× 720) 960H (960 × 576/960 × 480) |
| BLC | BLC/DWDR |
| WDR | DWDR |
| Beyaz Dengesi | Auto / Manual |
| Kazanç Kontrolü | Auto / Manual |
| Gürültü Azaltma | 2D NR |
| Akıllı IR | Destekler |
| Yansıtma | Off/On |
| Gizlilik Maskeleme | Kapalı/Açık (8 alan, dikdörtgen) |
| Sertifikalar | CE (EN55032, EN55024, EN50130-4,EN60950-1) FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014) |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Video Portu | 1 x BNC portu ile CVI/TVI/AHD/CVBS video çıkış seçenekleri |
| Alarm Desteği | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |
| Çalışma Nemi | 95 RH'dan daha düşük |
| Güç Tüketimi | Max:3.1W |
| Veri Depolama Koşulları | -40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| PoE Desteği | Yok |
| Güç Kaynağı | 12V ±30% DC |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kasa | İç çekirdek: metal + plastik Kapak: plastik Kaide: plastik |
| Boyutlar | φ97.1 mm × 91.4 mm |
| Net Ağırlık | 0.21 kg |
| Brüt Ağırlık | 0.28 kg |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Kasa Tipi | : | Dome |
| Çözünürlük | : | 2MP |
| Görüntü Sensörü | : | 1/2.8” 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| WDR | : | DWDR |
| POE Desteği | : | Yok |
| Kasa | : | İç çekirdek: metal + plastikbr Kapak: plastik Kaide: plastik |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | φ97.1 mm × 91.4 mm |
| Güç tüketimi | : | Max:3.1W |
| Çalışma Sıcaklığı | : | –40°C ~ +60°C |
| Net Ağırlık | : | 0.21 kg |
| Brüt Ağırlık | : | 0.28 kg |
| Sertifikalar | : | CE (EN55032, EN55024, EN50130-4,EN60950-1)br FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014) |
| Güç kaynağı | : | 12V ±30% DC |
| Kategori | : | Dome HD-CVI Kamera |
| Model Dosya | : | a href=https://www.edenge.com.tr/Belgeler/PublicFiles/61052_PID_cst2ls1.pdf target="_blank"Ek Döküman/a |
| Etkin Pikseller | : | 1920x1080 |
| Tarama Sistemi | : | Progresif Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | : | PAL: 1/25 s–1/100000 sbr NTSC: 1/30 s–1/100000 s |
| Minimum Aydınlatma | : | 0.01 Lux/F1.6, 0 Lux beyaz ışık yanıyor |
| IR Mesafesi | : | 20 Metreye Kadar |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | : | Auto / Manual |
| IR LED Sayısı | : | 1 |
| Lens Tipi | : | Sabit Lens |
| Montaj Tipi | : | M12 |
| Odak Uzaklığı | : | 2.8 mm |
| Maksimum Diyafram | : | F1.6 |
| Yakın Odak Mesafesi | : | 0.7 m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | : | Pan: 0°–360°br Tilt: 0°-78°br Rotation: 0°–360° |
| Video Kare Hızı | : | CVI:br PAL: 1080p@25 fps; 720p@25 fpsbr NTSC: 1080p@30 fps; 720p@30 fpsbr AHD:br PAL: 1080p@25 fpsbr NTSC: 1080p@30 fpsbr TVI:br PAL: 1080p@25 fpsbr NTSC: 1080p@30 fpsbr CVBS:br PAL: 960Hbr NTSC: 960Hbr |
| Çözünürlük Bilgileri | : | 1080p (1920 × 1080)br 720p (1280× 720)br 960H (960 × 576/960 × 480) |
| BLC | : | BLC/DWDR |
| Beyaz Dengesi | : | Auto / Manual |
| Kazanç Kontrolü | : | Auto / Manual |
| Gürültü Azaltma | : | 2D NR |
| Akıllı IR | : | Destekler |
| Yansıtma | : | Off/On |
| Gizlilik Maskeleme | : | Kapalı/Açık (8 alan, dikdörtgen) |
| Ses Desteği | : | Dahili Mikrofon |
| Alarm Desteği | : | Yok |
| Çalışma Nemi | : | 95 RH'dan daha düşük |
| Koruma Sınıfı | : | IP67 |
| Veri Depolama Koşulları | : | -40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| S/N Oranı | : | 65 dB |
| Görüş Alanı | : | Diyagonal : 126,2° × Yatay: 106° × Dikey: 56,5° |
| Iris Tipi | : | Sabit İris |
| Video Portu | : | 1 x BNC portu ile CVI/TVI/AHD/CVBS video çıkış seçenekleri |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!