Dahua HAC-HFW1500TL-A-0360B 5MP Bullet Sesli HDCVI
1.801,29 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.765,26 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2059663
Havale
1.765,26 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.501,08 TL + KDV
| Kategori | Bullet HD-CVI Kamera |
| Marka | Dahua |
| Üretici Kodu | HAC-HFW1500TL-A-0360B-S2 |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/2.7' CMOS |
| Etkin Pikseller | 2592 × 1944 |
| Tarama Sistemi | Progressive |
| Elektronik Deklanşör Hızı | PAL: 1/25s–1/100000s NTSC: 1/30s–1/100000s |
| Minimum Aydınlatma | 0.02Lux/F1.9, 30IRE, 0Lux IR on |
| S/N Oranı | >65dB |
| IR Mesafesi | 80 m |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | Otomatik, Manuel |
| IR LED Sayısı | 2 Adet |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Lens Tipi Bilgileri | Sabit Lens |
| Montaj Tipi | Board-In |
| Odak Uzaklığı | 3.6 mm |
| Maksimum Diyafram | F1.85 |
| Bakış Açısı | H: 77.5° (98°/49°/37°) |
| Yakın Odak Mesafesi | 1400mm |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | Pan: 0° ~ 360° Tilt: 0° ~ 90° Rotation: 0° ~ 360° |
| Video Kare Hızı | 20fps@5MP 25/30fps@4MP 25/30fps@1080P |
| Çözünürlük | 5Mp |
| Gündüz/Gece | Auto (ICR) / Manual |
| BLC | BLC / HLC / DWDR |
| WDR | DWDR |
| Beyaz Dengesi | Otomatik, Manuel |
| Kazanç Kontrolü | AGC |
| Gürültü Azaltma | 2D |
| Akıllı IR | Otomatik, Manuel |
| Sertifikalar | CE (EN55032, EN55024, EN50130-4) FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014) UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1) |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Video Portu | 1 kanallı BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı |
| Alarm Desteği | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |
| Çalışma Nemi | %95'ten az |
| Veri Depolama Sıcaklığı | -40°C to +60°C |
| Güç Tüketimi | Max. 4.9W |
| Saldırılara Karşı Direnç | IP67 |
| PoE Desteği | Yok |
| Güç Kaynağı | 12V DC ±30% |
| Kasa | Alüminyum (Ön yüz) + Plastik (Gövde) |
| Boyutlar | 80.2mm × 76.2mm × 198.9mm |
| Net Ağırlık | 0.28kg |
| Brüt Ağırlık | 0.42kg |
| Kasa Tipi | : | Bullet |
| Çözünürlük | : | 5Mp |
| Görüntü Sensörü | : | 1/2.7" CMOS |
| WDR | : | DWDR |
| POE Desteği | : | Yok |
| Kasa | : | Alüminyum (Ön yüz) + Plastik (Gövde) |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | 80.2mm × 76.2mm × 198.9mm |
| Güç tüketimi | : | Max. 4.9W |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -40°C ~ +60°C |
| Net Ağırlık | : | 0.28kg |
| Brüt Ağırlık | : | 0.42kg |
| Sertifikalar | : | CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)br FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)br UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1) |
| Güç kaynağı | : | 12V DC ±30% |
| Kategori | : | Bullet HD-CVI Kamera |
| Etkin Pikseller | : | 2592 × 1944 |
| Tarama Sistemi | : | Progressive |
| Elektronik Deklanşör Hızı | : | PAL: 1/25s–1/100000sbr NTSC: 1/30s–1/100000s |
| Minimum Aydınlatma | : | 0.02Lux/F1.9, 30IRE, 0Lux IR on |
| IR Mesafesi | : | 80 m |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | : | Otomatik, Manuel |
| IR LED Sayısı | : | 2 Adet |
| Lens Tipi | : | Sabit Lens |
| Lens Tipi Bilgileri | : | Sabit Lens |
| Montaj Tipi | : | Board-In |
| Odak Uzaklığı | : | 3.6 mm |
| Maksimum Diyafram | : | F1.85 |
| Yakın Odak Mesafesi | : | 1400mm |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | : | Pan: 0° ~ 360° Tilt: 0° ~ 90° Rotation: 0° ~ 360° |
| Video Kare Hızı | : | 20fps@5MPbr25/30fps@4MPbr 25/30fps@1080P |
| Gündüz/Gece | : | Auto (ICR) / Manual |
| BLC | : | BLC / HLC / DWDR |
| Beyaz Dengesi | : | Otomatik, Manuel |
| Kazanç Kontrolü | : | AGC |
| Gürültü Azaltma | : | 2D |
| Akıllı IR | : | Otomatik, Manuel |
| Ses Desteği | : | Dahili Mikrofon |
| Alarm Desteği | : | Yok |
| Çalışma Nemi | : | %95'ten az |
| Veri Depolama Sıcaklığı | : | -40°C to +60°C |
| S/N Oranı | : | 65dB |
| Saldırılara Karşı Direnç | : | IP67 |
| Video Portu | : | 1 kanallı BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı |
| Bakış Açısı | : | H: 77.5° (98°/49°/37°) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!