Dahua IPC-HDW2231R-ZS 2MP IR Dome Kamera
4.373,92 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
4.286,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055567
Havale
4.286,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
3.706,71 TL + KDV
| Kategori | Dome IP Kamera |
| Marka | Dahua |
| Kasa Tipi | Dome |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8” 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920 x 1080 |
| RAM/ROM | 256/32 MB |
| Tarama Sistemi | Progresif Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | 0.006Lux/F1.4( Color,1/3s,30IRE) 0.05Lux/F1.4( Color,1/30s,30IRE) 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Oranı | >50dB |
| IR Mesafesi | 50 Metreye Kadar |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | Auto/ Manual |
| IR LED Sayısı | 2 |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Montaj Tipi | Board-In |
| Odak Uzaklığı | 2.7mm~13.5mm |
| Maksimum Diyafram | F1.4 |
| Görüş Alanı | Yatay:57°~16° Dikey:106°~29° |
| Odaklanma Kontrolü | Motorized |
| Yakın Odak Mesafesi | 0.2m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | Pan:0° ~360 ° Tilt:0° ~78° Rotation:0° ~360° |
| Protokol | HTTP;HTTPS;TCP;ARP;RTSP;RTP;RTCP;UDP;SMTP; FTP;DHCP;DNS;DDNS;PPPoE;IPV4/V6;QoS;UPnP; NTP;Bonjour;IEEE 802.1X;Multicast;ICMP;IGMP;TLS |
| Olay Tetikleyicisi | Hareket algılama, Video kurcalama, Sahne değiştirme, Ağ bağlantısının kesilmesi, IP adresi çakışması, Yasadışı erişim, Depolama bozukluğu |
| IVS | Tripwire, Intrusion |
| Video Sıkıştırma | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| Akıllı Kodek | H.265+/H.264+ |
| Video Kare Hızı | Main Stream: 1080P(1 ~ 25/30fps) Sub Stream: D1(1 ~ 25/30fps) |
| Akış Yeteneği | 2 Streams |
| Video Bit Hızı | H.265: 12K ~ 6400Kbps H.264: 32K ~ 10240Kbps |
| Çözünürlük | 2Mp |
| Çözünürlük Bilgileri | 1080P(1920x1080) 1.3M(1280x960) 720P(1280×720) D1(704×576/704×480) VGA(640x480) CIF(352×288/352×240) |
| Bit Hızı Kontrolü | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | Auto(ICR) / Color / B/W |
| BLC | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| WDR | 120dB |
| Beyaz Dengesi | Auto/Natural/Street Lamp/Outdoor/Manual |
| Kazanç Kontrolü | Auto/Manual |
| Gürültü Azaltma | 3D DNR |
| Hareket Algılama | Off / On (4 Zone, Rectangle) |
| İlgi Bölgesi | Off / On (4 Zone) |
| Elektronik Görünü Sabitleme (EIS) | Yok |
| Akıllı IR | Destekler |
| Dijital Yakınlaştırma | x16 |
| Döndürme | 0°/90°/180°/270° |
| Yansıtma | Off / On |
| Gizlilik Maskeleme | Off / On (4 Area, Rectangle) |
| Ağ | 1 x RJ-45 |
| Birlikte Çalışabilirlik | ONVIF Profile S&G, API |
| Akış Yönetimi | Unicast / Multicast |
| Maksimum Kullanıcı Erişimi | 10 - 20 Kullanıcı |
| Yerel Depolama | NAS, PC, Micro SD |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Yönetim Yazılımı | Smart PSS, DSS,DMSS |
| Cep Telefonu | IOS, Android |
| Sertifikalar | CE (EN 60950:2000) UL:UL60950-1 FCC: FCC Part 15 Subpart B |
| Video Arayüzü | Yok |
| Ses Desteği | Yok |
| RS485 | Yok |
| Alarm Desteği | Yok |
| Güç Tüketimi | 9.5W |
| Çalışma Koşulları | -30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| Veri Depolama Koşulları | -30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| Giriş Koruması | IP67 |
| Saldırılara Karşı Direnç | Yok |
| PoE Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | DC12V, PoE (IEEE802.3af)(Class 0) |
| Kasa | Metal |
| Boyutlar | 122mm x 102mm |
| Net Ağırlık | 0.60Kg |
| Brüt Ağırlık | 0.71Kg |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Kasa Tipi | : | Dome |
| Çözünürlük | : | 2MP |
| Görüntü Sensörü | : | 1/2.8” 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| WDR | : | 120dB |
| POE Desteği | : | Var |
| Kasa | : | METAL |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | 122mm x 102mm |
| Güç tüketimi | : | 9.5W |
| Net Ağırlık | : | 0.60Kg |
| Brüt Ağırlık | : | 0.71Kg |
| Sertifikalar | : | CE (EN 60950:2000)br UL:UL60950-1br FCC: FCC Part 15 Subpart B |
| Güç kaynağı | : | DC12V, PoE (IEEE802.3af)(Class 0) |
| Kategori | : | Dome IP Kamera |
| Model Link | : | a href="https://www.dahuasecurity.com/ceen/products/productDetail/20017" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Model Dosya | : | a href="https://www.dahuasecurity.com/asset/upload/product/20180205/dh-ipc-hdw2231r-zs_datasheet_20170706.pdf" target="_blank"Ek Döküman/a |
| Etkin Pikseller | : | 1920 x 1080 |
| RAM/ROM | : | 256/32 MB |
| Tarama Sistemi | : | Progresif Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | : | 0.006Lux/F1.4( Color,1/3s,30IRE)br 0.05Lux/F1.4( Color,1/30s,30IRE)br 0Lux/F1.4(IR on) |
| IR Mesafesi | : | 50 Metreye Kadar |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | : | Auto/ Manual |
| IR LED Sayısı | : | 2 |
| Lens Tipi | : | Motorize Lens |
| Montaj Tipi | : | Board-In |
| Odak Uzaklığı | : | 2.7mm~13.5mm |
| Maksimum Diyafram | : | F1.4 |
| Yakın Odak Mesafesi | : | 0.2m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | : | Pan:0° ~360 ° Tilt:0° ~78° Rotation:0° ~360° |
| Protokol | : | HTTP;HTTPS;TCP;ARP;RTSP;RTP;RTCP;UDP;SMTP; FTP;DHCP;DNS;DDNS;PPPoE;IPV4/V6;QoS;UPnP; NTP;Bonjour;IEEE 802.1X;Multicast;ICMP;IGMP;TLS |
| Video Sıkıştırma | : | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| Akıllı Kodek | : | H.265+/H.264+ |
| Video Kare Hızı | : | Main Stream: 1080P(1 ~ 25/30fps)br Sub Stream: D1(1 ~ 25/30fps) |
| Akış Yeteneği | : | 2 streams |
| Video Bit Hızı | : | H.265: 12K ~ 6400Kbpsbr H.264: 32K ~ 10240Kbps |
| Çözünürlük Bilgileri | : | 1080P(1920x1080)br1.3M(1280x960)br720P(1280×720)brD1(704×576/704×480)brVGA(640x480)brCIF(352×288/352×240) |
| Bit Hızı Kontrolü | : | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | : | Auto(ICR) / Color / B/W |
| BLC | : | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Beyaz Dengesi | : | Auto/Natural/Street Lamp/Outdoor/Manual |
| Kazanç Kontrolü | : | Auto/Manual |
| Gürültü Azaltma | : | 3D DNR |
| Hareket Algılama | : | Off / On (4 Zone, Rectangle) |
| İlgi Bölgesi | : | Off / On (4 Zone) |
| Akıllı IR | : | Destekler |
| Döndürme | : | 0°/90°/180°/270° |
| Yansıtma | : | Off / On |
| Gizlilik Maskeleme | : | Off / On (4 Area, Rectangle) |
| Ağ | : | 1 x RJ-45 |
| Birlikte Çalışabilirlik | : | ONVIF Profile SG, API |
| Yerel Depolama | : | NAS, PC, Micro SD |
| Web Görüntülenme | : | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Yönetim Yazılımı | : | Smart PSS, DSS,DMSS |
| Cep Telefonu | : | IOS, Android |
| Ses Desteği | : | Yok |
| Alarm Desteği | : | Yok |
| Çalışma Koşulları | : | -30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| Veri Depolama Koşulları | : | -30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| S/N Oranı | : | 50dB |
| Görüş Alanı | : | Yatay:57°~16° Dikey:106°~29° |
| IVS | : | Tripwire, intrusion |
| Saldırılara Karşı Direnç | : | Yok |
| RS485 | : | Yok |
| Odaklanma Kontrolü | : | Motorized |
| Giriş Koruması | : | IP67 |
| Maksimum Kullanıcı Erişimi | : | 10 - 20 Kullanıcı |
| Olay Tetikleyicisi | : | Hareket algılama, Video kurcalama, Sahne değiştirme, Ağ bağlantısının kesilmesi, IP adresi çakışması, Yasadışı erişim, Depolama bozukluğu |
| Elektronik Görünü Sabitleme (EIS) | : | Yok |
| Dijital Yakınlaştırma | : | x16 |
| Akış Yönetimi | : | Unicast / Multicast |
| Video Arayüzü | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!