Dahua IPC-HDW2239T-AS-LED-0280B-S2 Full Color Dome
2.230,45 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.185,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2061144
Havale
2.185,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.858,71 TL + KDV
| Kategori | Dome IP Kamera |
| Marka | Dahua |
| Kasa Tipi | Dome |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8' 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920 x 1080 |
| RAM/ROM | RAM: 128 MB / ROM: 128 MB |
| Tarama Sistemi | Aşamalı Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | Auto/Manual 1/3 s-1/100,000 s |
| Minimum Aydınlatma | 0.0017 Lux@F1.0 |
| S/N Oranı | > 56 dB |
| IR Mesafesi | 30 m |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | Auto / Manual |
| IR LED Sayısı | 2 |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Montaj Tipi | M12 |
| Odak Uzaklığı | 2.8 mm |
| Maksimum Diyafram | F1.0 |
| Görüş Alanı | Yatay 107° × Dikey 55° × Çapraz 127° |
| Iris Tipi | Sabit İris |
| Yakın Odak Mesafesi | 0.9 m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | Pan: 0°-360° Tilt: 0°-78° Rotation: 0°-360° |
| Protokol | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, Bonjour |
| IVS | Tripwire, izinsiz giriş |
| Video Sıkıştırma | H.265, H.264, H.264B, MJPEG (yalnızca alt akış) |
| Akıllı Kodek | Smart H.265+, Smart H.264+ |
| Video Kare Hızı | Main stream: 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps) Sub stream: 704 × 576 (1 fps-25 fps) 704 × 480 (1 fps-30 fps) |
| Akış Yeteneği | 2 Akış |
| Video Bit Hızı | H.264: 32 kbps-6144 kbps H.265: 12 kbps-6144 kbps |
| Çözünürlük | 2Mp |
| Çözünürlük Bilgileri | 1080p (1920 × 1080) 1.3M (1280 × 960) 720p (1280 ×720) D1 (704 × 576/704 × 480) VGA (640 × 480) CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Bit Hızı Kontrolü | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | Color/B/W |
| BLC | Destekler |
| WDR | 120dB |
| Beyaz Dengesi | Otomatik/doğal/sokak lambası/dış mekan/manuel/bölgesel gelenek |
| Kazanç Kontrolü | Auto / Manual |
| Gürültü Azaltma | 3D NR |
| Hareket Algılama | KAPALI/AÇIK (4 alan, dikdörtgen) |
| İlgi Bölgesi | Evet (4 alan) |
| Akıllı IR | Destekler |
| Döndürme | 0°/90°/180°/270° (1080p ile 90°/270° destekler çözünürlük ve daha düşük) |
| Yansıtma | Destekler |
| Gizlilik Maskeleme | 4 alan |
| Ağ | RJ-45 |
| Birlikte Çalışabilirlik | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Kullanıcı/Sunucu | 20 (Toplam bant genişliği: 72 M.) |
| Yerel Depolama | Dahua Bulut, FTP, Mikro SD kart (maks. 256 G desteği), NAS, SFTP |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome, Firefox |
| Yönetim Yazılımı | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Cep Telefonu | IOS, Android |
| Sertifikalar | CE-LVD: EN62368-1 CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Ses Sıkıştırma | G.711A, G.711Mu, G.726 |
| Alarm Desteği | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |
| Çalışma Nemi | 95 RH'dan daha düşük |
| Güç Tüketimi | Max: 7.1W |
| Veri Depolama Koşulları | -40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| PoE Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kasa | İç çekirdek: metal Kapak: plastik (kaide: plastik) |
| Boyutlar | 100.9 mm × Φ109.9 mm |
| Net Ağırlık | 0.365 kg |
| Brüt Ağırlık | 0.527 kg |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Kasa Tipi | : | Dome |
| Çözünürlük | : | 2MP |
| Görüntü Sensörü | : | 1/2.8” 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| WDR | : | 120dB |
| POE Desteği | : | Var |
| Kasa | : | İç çekirdek: metal br Kapak: plastik (kaide: plastik) |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | 100.9 mm × Φ109.9 mm |
| Güç tüketimi | : | Max: 7.1W |
| Çalışma Sıcaklığı | : | –40°C ~ +60°C |
| Net Ağırlık | : | 0.365 kg |
| Brüt Ağırlık | : | 0.527 kg |
| Sertifikalar | : | CE-LVD: EN62368-1br CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directivebr 2014/30/EUbr FCC: 47 CFRbr FCC Part 15, Subpart B |
| Güç kaynağı | : | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Kategori | : | Dome IP Kamera |
| Model Dosya | : | a href=https://www.edenge.com.tr/Belgeler/PublicFiles/61144_PID_IPC-HDW2239T-AS-LED-0280B-S2.pdf target="_blank"Ek Döküman/a |
| Etkin Pikseller | : | 1920 x 1080 |
| RAM/ROM | : | RAM: 128 MB / ROM: 128 MB |
| Tarama Sistemi | : | Aşamalı Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | : | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimum Aydınlatma | : | 0.0017 Lux@F1.0 |
| IR Mesafesi | : | 30 m |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | : | Auto / Manual |
| IR LED Sayısı | : | 2 |
| Lens Tipi | : | Sabit Lens |
| Montaj Tipi | : | M12 |
| Odak Uzaklığı | : | 2.8 mm |
| Maksimum Diyafram | : | F1.0 |
| Yakın Odak Mesafesi | : | 0.9 m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | : | Pan: 0°–360°br Tilt: 0°-78°br Rotation: 0°–360° |
| Protokol | : | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, Bonjour |
| Video Sıkıştırma | : | H.265, H.264, H.264B, MJPEG (yalnızca alt akış) |
| Akıllı Kodek | : | Smart H.265+, Smart H.264+ |
| Video Kare Hızı | : | Main stream:br 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps)br Sub stream:br 704 × 576 (1 fps-25 fps)br 704 × 480 (1 fps-30 fps) |
| Akış Yeteneği | : | 2 Akış |
| Video Bit Hızı | : | H.264: 32 Kbps–6144 Kbpsbr H.265: 12 Kbps–6144 Kbps |
| Çözünürlük Bilgileri | : | 1080p (1920 × 1080)br 1.3M (1280 × 960)br 720p (1280 ×720)br D1 (704 × 576/704 × 480)br VGA (640 × 480)br CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Bit Hızı Kontrolü | : | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | : | Color/B/W |
| BLC | : | Destekler |
| Beyaz Dengesi | : | Otomatik/doğal/sokak lambası/dış mekan/manuel/bölgesel gelenek |
| Kazanç Kontrolü | : | Auto / Manual |
| Gürültü Azaltma | : | 3D NR |
| Hareket Algılama | : | KAPALI/AÇIK (4 alan, dikdörtgen) |
| İlgi Bölgesi | : | Evet (4 alan) |
| Akıllı IR | : | Destekler |
| Döndürme | : | 0°/90°/180°/270° (1080p ile 90°/270° destekler çözünürlük ve daha düşük) |
| Yansıtma | : | Destekler |
| Gizlilik Maskeleme | : | 4 Alan |
| Ağ | : | RJ-45 |
| Birlikte Çalışabilirlik | : | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Kullanıcı/Sunucu | : | 20 (Toplam bant genişliği: 72 M.) |
| Yerel Depolama | : | Dahua Bulut, FTP, Mikro SD kart (maks. 256 G desteği), NAS, SFTP |
| Web Görüntülenme | : | IE, Chrome, Firefox |
| Yönetim Yazılımı | : | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Cep Telefonu | : | IOS, Android |
| Ses Desteği | : | Dahili Mikrofon |
| Alarm Desteği | : | Yok |
| Çalışma Nemi | : | 95 RH'dan daha düşük |
| Koruma Sınıfı | : | IP67 |
| Ses Sıkıştırma | : | G.711a, G.711Mu, G.726 |
| Veri Depolama Koşulları | : | -40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| S/N Oranı | : | 56 dB |
| Görüş Alanı | : | Yatay 107° × Dikey 55° × Çapraz 127° |
| Iris Tipi | : | Sabit İris |
| IVS | : | Tripwire, İzinsiz giriş |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!