Dahua IPC-HFW2231T-ZS-S2 2MP 2.7-13.5mm IP Bullet
4.379,32 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
4.291,73 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055073
Havale
4.291,73 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
3.649,43 TL + KDV
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Marka | Dahua |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8” 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920x1080 |
| RAM/ROM | 256MB/32MB |
| Tarama Sistemi | Progresif Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | Auto/Manual, 1/3~1/100000s |
| Minimum Aydınlatma | 0.006Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 3s, 30IRE) 0.05Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 30s, 30IRE) 0Lux / F1.4 (IR) |
| S/N Oranı | >50dB |
| IR Mesafesi | 60 Metreye Kadar |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | Auto/Manual |
| IR LED Sayısı | 4 |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Montaj Tipi | Board-In |
| Odak Uzaklığı | 2.7mm~13.5mm |
| Maksimum Diyafram | F1.4 |
| Görüş Alanı | Yatay:106°~29° Dikey:57°~17° |
| Odaklanma Kontrolü | Sabit |
| Yakın Odak Mesafesi | 0.3m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | Pan:0° ~360°, Tilt:0° ~90°, Rotation:0° ~360° |
| Protokol | HTTP; HTTPS, TCP; ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, STMP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4 / v6; QoS; UPnP; NTP, Bonjour, IEEE 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP; TLS |
| Olay Tetikleyicisi | Hareket Algılama, Video Kurcalama, Sahne Değiştirme, Ağ Bağlantısı Kesilmesi, IP Adresi Çakışması, Yasa Dışı Erişim, Depolama Anormalliği |
| IVS | Tripwire, Saldırı |
| Video Sıkıştırma | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| Akıllı Kodek | H.265+/H.264+ |
| Video Kare Hızı | Main Stream: 1080P (1 ~ 25/30fps) Sub Stream: D1(1 ~ 25/30fps) |
| Akış Yeteneği | 2 Streams |
| Video Bit Hızı | H.265: 12K ~ 6400Kbps H.264: 32K ~ 10240Kbps |
| Çözünürlük | 2Mp |
| Çözünürlük Bilgileri | 1080P(1920×1080)/1.3M(1280×960)/ 720P(1280×720)/D1(704×576/704×480)//VGA(640×480)/ CIF(352×288/352×240) |
| Bit Hızı Kontrolü | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | Auto(ICR) / Color / S/B |
| BLC | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| WDR | 120dB |
| Beyaz Dengesi | Auto/Natural/Street Lamp/Outdoor/Manual |
| Kazanç Kontrolü | Auto/Manual |
| Gürültü Azaltma | 3D DNR |
| Hareket Algılama | Off / On (4 Zone, Rectangle) |
| Elektronik Görünü Sabitleme (EIS) | Yok |
| Akıllı IR | Var |
| Dijital Yakınlaştırma | x16 |
| Döndürme | 0°/90°/180°/270° |
| Yansıtma | Off / On |
| Gizlilik Maskeleme | Off / On (4 Area, Rectangle) |
| Ağ | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Birlikte Çalışabilirlik | ONVIF Profile S&G, API |
| Akış Yönetimi | Unicast / Multicast |
| Maksimum Kullanıcı Erişimi | 10-20 Kullanıcı |
| Yerel Depolama | NAS,MicroSD,PC |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Yönetim Yazılımı | Smart PSS, DSS,DMSS |
| Cep Telefonu | IOS Android |
| Sertifikalar | CE: (EN 60950:2000) UL: UL609501 FCC: FCC Part 15 Subpart B |
| Ses Desteği | Yok |
| Alarm Desteği | Yok |
| Güç Tüketimi | <14W |
| Çalışma Koşulları | 30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| Veri Depolama Koşulları | -30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| Giriş Koruması | IP67 |
| PoE Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | DC 12V / 500mA, PoE (802.3af)(Class 0) |
| Kasa | Metal |
| Boyutlar | 244.1 × 79 × 75.9 mm |
| Net Ağırlık | 0.815Kg |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Kasa Tipi | : | Bullet |
| Çözünürlük | : | 2MP |
| Görüntü Sensörü | : | 1/2.8” 2 MP Aşamalı Tarama CMOS |
| WDR | : | 120dB |
| POE Desteği | : | Var |
| Kasa | : | METAL |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | 244.1 × 79 × 75.9 mm |
| Güç tüketimi | : | 14W |
| Net Ağırlık | : | 0.815Kg |
| Sertifikalar | : | CE: (EN 60950:2000)brUL: UL609501br FCC: FCC Part 15 Subpart B |
| Güç kaynağı | : | DC 12V / 500mA, PoE (802.3af)(Class 0) |
| Kategori | : | Bullet IP Kamera |
| Model Dosya | : | a href="https://www.dahuasecurity.com/asset/upload/uploads/soft/20181030/DH-IPC-HFW2231T-ZSVFS_Datasheet_20181030.pdf"target="_blank"Ek Döküman/a |
| Etkin Pikseller | : | 1920x1080 |
| RAM/ROM | : | 256MB/32MB |
| Tarama Sistemi | : | Progresif Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | : | Auto/Manual, 1/3~1/100000s |
| Minimum Aydınlatma | : | 0.006Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 3s, 30IRE)br 0.05Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 30s, 30IRE)br 0Lux / F1.4 (IR) |
| IR Mesafesi | : | 60 Metreye Kadar |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | : | Auto/Manual |
| IR LED Sayısı | : | 4 |
| Lens Tipi | : | Motorize Lens |
| Montaj Tipi | : | Board-In |
| Odak Uzaklığı | : | 2.7mm~13.5mm |
| Maksimum Diyafram | : | F1.4 |
| Yakın Odak Mesafesi | : | 0.3m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | : | Pan:0° ~360°, Tilt:0° ~90°, Rotation:0° ~360° |
| Protokol | : | HTTP; HTTPS, TCP; ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, STMP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4 / v6; QoS; UPnP; NTP, Bonjour, IEEE 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP; TLS |
| Video Sıkıştırma | : | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| Akıllı Kodek | : | H.265+/H.264+ |
| Video Kare Hızı | : | Main Stream: 1080P (1 ~ 25/30fps)br Sub Stream: D1(1 ~ 25/30fps) |
| Akış Yeteneği | : | 2 streams |
| Video Bit Hızı | : | H.265: 12K ~ 6400Kbpsbr H.264: 32K ~ 10240Kbps |
| Çözünürlük Bilgileri | : | 1080P(1920×1080)/1.3M(1280×960)/ 720P(1280×720)/D1(704×576/704×480)//VGA(640×480)/ CIF(352×288/352×240) |
| Bit Hızı Kontrolü | : | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | : | Auto(ICR) / Color / S/B |
| BLC | : | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Beyaz Dengesi | : | Auto/Natural/Street Lamp/Outdoor/Manual |
| Kazanç Kontrolü | : | Auto/Manual |
| Gürültü Azaltma | : | 3D DNR |
| Hareket Algılama | : | Off / On (4 Zone, Rectangle) |
| Akıllı IR | : | Var |
| Döndürme | : | 0°/90°/180°/270° |
| Yansıtma | : | Off / On |
| Gizlilik Maskeleme | : | Off / On (4 Area, Rectangle) |
| Ağ | : | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Birlikte Çalışabilirlik | : | ONVIF Profile SG, API |
| Yerel Depolama | : | NAS,MicroSD,PC |
| Web Görüntülenme | : | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Yönetim Yazılımı | : | Smart PSS, DSS,DMSS |
| Cep Telefonu | : | IOSbr Android |
| Ses Desteği | : | Yok |
| Alarm Desteği | : | Yok |
| Çalışma Koşulları | : | 30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| Veri Depolama Koşulları | : | -30° C ~ +60° C (-22° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH |
| S/N Oranı | : | 50dB |
| Görüş Alanı | : | Yatay:106°~29° Dikey:57°~17° |
| IVS | : | Tripwire, Saldırı |
| Odaklanma Kontrolü | : | Sabit |
| Giriş Koruması | : | IP67 |
| Maksimum Kullanıcı Erişimi | : | 10-20 Kullanıcı |
| Olay Tetikleyicisi | : | Hareket Algılama, Video Kurcalama, Sahne Değiştirme, Ağ Bağlantısı Kesilmesi, IP Adresi Çakışması, Yasa Dışı Erişim, Depolama Anormalliği |
| Elektronik Görünü Sabitleme (EIS) | : | Yok |
| Dijital Yakınlaştırma | : | x16 |
| Akış Yönetimi | : | Unicast / Multicast |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!