Dahua IPC-HFW2239S-SA-LED Full-Color Bullet Kamera
2.711,87 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.657,63 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2060488
Havale
2.657,63 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.298,19 TL + KDV
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Marka | Dahua |
| Üretici Kodu | IPC-HFW2239S-SA-LED |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/2,8” 2 Megapiksel aşamalı CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920 x 1080 |
| RAM/ROM | 128 MB / 128 MB |
| Tarama Sistemi | Progressive Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | Otomatik/Manuel 1/3 sn–1/100.000 sn |
| Minimum Aydınlatma | 0.0017 Lux@F1.0 |
| S/N Oranı | > 56dB |
| IR Mesafesi | 30 m (98,4 ft) |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | Otomatik / Manuel |
| IR LED Sayısı | 1 |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Lens Tipi Bilgileri | Sabit odaklı |
| Montaj Tipi | M12 |
| Odak Uzaklığı | 3.6mm |
| Maksimum Diyafram | F1.0 |
| Görüş Alanı | Yatay: 91° Dikey: 47° Çapraz: 109° |
| Iris Tipi | Sabit İris |
| Yakın Odak Mesafesi | 0,9 m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | Pan: 0°–360° Tilt: 0°–90° Rotation: 0°–360° |
| Protokol | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Bonjour |
| IVS | Tripwire; intrusion |
| Video Sıkıştırma | H.265; H.264; H.264B; MJPEG (yalnızca alt akış tarafından desteklenir) |
| Akıllı Kodek | Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Video Kare Hızı | Main stream: 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps) Sub stream: 704 × 576 (1 fps-25 fps) 704 × 480 (1 fps-30 fps) |
| Akış Yeteneği | 2 Akış |
| Video Bit Hızı | H.264: 32 kbps–6144 kbps H.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Çözünürlük | 2Mp |
| Çözünürlük Bilgileri | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 ×720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Bit Hızı Kontrolü | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | Color/B/W |
| WDR | 120dB |
| Beyaz Dengesi | Otomatik/Doğal/Sokak Lambası/Dış Mekan/Manuel/Bölgesel Özel |
| Kazanç Kontrolü | Otomatik / Manuel |
| Gürültü Azaltma | 3D NR |
| Hareket Algılama | OFF/ON (4 areas, rectangular) |
| İlgi Bölgesi | Yes (4 areas) |
| Görüntü Döndürme | 0°/90°/180°/270° (1080p ve daha düşük çözünürlükte 90°/270°'yi destekler) |
| Akıllı IR | Destekler |
| Yansıtma | Destekler |
| Gizlilik Maskeleme | 4 areas |
| Ağ | 1 x RJ-45 |
| Birlikte Çalışabilirlik | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Kullanıcı/Sunucu | 20 (Toplam bant genişliği: 72 M) |
| Yerel Depolama | Dahua Bulutu, FTP, Mikro SD kart (maks. 256 G desteği), NAS, SFTP |
| Web Görüntülenme | IE Chrome Firefox |
| Yönetim Yazılımı | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Cep Telefonu | IOS, Android |
| Sertifikalar | CE-LVD: EN62368-1 CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Ses Sıkıştırma | G.711A; G.711Mu; G.726 |
| Alarm Desteği | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |
| Çalışma Nemi | %95'ten az RH |
| Veri Depolama Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |
| Güç Tüketimi | < 6.0W |
| PoE Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kasa | Metal |
| Boyutlar | 166.2 mm × Φ70 mm |
| Net Ağırlık | 0.473 kg |
| Brüt Ağırlık | 0.574 kg |
| Model Soft | Üretici Sayfası |
| Kasa Tipi | : | Bullet |
| Çözünürlük | : | 2MP |
| Görüntü Sensörü | : | 1/2,8” 2 Megapiksel aşamalı CMOS |
| WDR | : | 120dB |
| POE Desteği | : | Var |
| Kasa | : | METAL |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | 166.2 mm × Φ70 mm |
| Güç tüketimi | : | 6.0W |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -40°C ~ +60°C |
| Net Ağırlık | : | 0.473 kg |
| Brüt Ağırlık | : | 0.574 kg |
| Sertifikalar | : | CE-LVD: EN62368-1br CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU FCC: 47 CFRbr FCC Part 15, Subpart B |
| Güç kaynağı | : | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Kategori | : | Bullet IP Kamera |
| Üretici Kodu | : | IPC-HFW2239S-SA-LED |
| Etkin Pikseller | : | 1920 x 1080 |
| RAM/ROM | : | 128 MB / 128 MB |
| Tarama Sistemi | : | Progressive Tarama |
| Elektronik Deklanşör Hızı | : | Otomatik/Manuel 1/3 sn–1/100.000 sn |
| Minimum Aydınlatma | : | 0.0017 Lux@F1.0 |
| IR Mesafesi | : | 30 m (98,4 ft) |
| IR Açma/Kapama Kontrolü | : | Otomatik / Manuel |
| IR LED Sayısı | : | 1 |
| Lens Tipi | : | Sabit Lens |
| Lens Tipi Bilgileri | : | Sabit odaklı |
| Montaj Tipi | : | M12 |
| Odak Uzaklığı | : | 3.6mm |
| Maksimum Diyafram | : | F1.0 |
| Yakın Odak Mesafesi | : | 0,9 m |
| Pan/Tilt/Dönme Aralığı | : | Pan: 0°–360° Tilt: 0°–90° Rotation: 0°–360° |
| Protokol | : | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Bonjour |
| Video Sıkıştırma | : | H.265; H.264; H.264B; MJPEG (yalnızca alt akış tarafından desteklenir) |
| Akıllı Kodek | : | Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Video Kare Hızı | : | Main stream: 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps)br Sub stream: 704 × 576 (1 fps-25 fps) 704 × 480 (1 fps-30 fps) |
| Akış Yeteneği | : | 2 Akış |
| Video Bit Hızı | : | H.264: 32 Kbps–6144 Kbpsbr H.265: 12 Kbps–6144 Kbps |
| Çözünürlük Bilgileri | : | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 ×720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Bit Hızı Kontrolü | : | CBR/VBR |
| Gündüz/Gece | : | Color/B/W |
| Beyaz Dengesi | : | Otomatik/Doğal/Sokak Lambası/Dış Mekan/Manuel/Bölgesel Özel |
| Kazanç Kontrolü | : | Otomatik / Manuel |
| Gürültü Azaltma | : | 3D NR |
| Hareket Algılama | : | OFF/ON (4 areas, rectangular) |
| İlgi Bölgesi | : | Yes (4 areas) |
| Akıllı IR | : | Destekler |
| Yansıtma | : | Destekler |
| Gizlilik Maskeleme | : | 4 areas |
| Ağ | : | 1 x RJ-45 |
| Birlikte Çalışabilirlik | : | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Kullanıcı/Sunucu | : | 20 (Toplam bant genişliği: 72 M) |
| Yerel Depolama | : | Dahua Bulutu, FTP, Mikro SD kart (maks. 256 G desteği), NAS, SFTP |
| Web Görüntülenme | : | IE Chrome Firefox |
| Yönetim Yazılımı | : | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Cep Telefonu | : | IOS, Android |
| Ses Desteği | : | Dahili Mikrofon |
| Alarm Desteği | : | Yok |
| Çalışma Nemi | : | %95'ten az RH |
| Veri Depolama Sıcaklığı | : | -40°C ~ +60°C |
| Koruma Sınıfı | : | IP67 |
| Ses Sıkıştırma | : | G.711A; G.711Mu; G.726 |
| S/N Oranı | : | 56dB |
| Görüş Alanı | : | Yatay: 91°br Dikey: 47°br Çapraz: 109° |
| Iris Tipi | : | Sabit İris |
| IVS | : | Tripwire; intrusion |
| Görüntü Döndürme | : | 0°/90°/180°/270° (1080p ve daha düşük çözünürlükte 90°/270°'yi destekler) |
| Model Soft | : | a href="https://www.dahuasecurity.com/asset/upload/uploads/cpq/DH-IPC-HFW2239S-SA-LED-S2_datasheet_20201215.pdf" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!