Dahua NVR4232-4KS2/L 32 Kanal 1U H.265 NVR 2x10TB
7.205,82 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
7.061,70 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2059837
Havale
7.061,70 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
6.004,85 TL + KDV
| Kategori | NVR Kayıt Cihazları |
| Marka | Dahua |
| Kasa Tipi | 1U |
| Ana İşlemci | Endüstriyel sınıf gömülü işlemci |
| İşletim Sistemi | Gömülü Linux |
| Yapay Zeka Araması | Kanala, zamana, olay türüne,yüz özelliklerine ve hedef sınıflandırmasına göre resim arayın |
| Yüz Tanıma | Cinsiyet, yaş, gözlük, ifade, ağız maskesi ve sakal |
| Video Kanal Sayısı | 32 Kanal |
| Ses Giriş/Çıkış | 2 x RCA |
| Ağ Arayüzü | 1 × RJ-45 |
| Çözünürlük | 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080p, 720p, D1 |
| Çoklu Ekran Görüntüleme | 1 , 4, 8, 9, 16, 25, 32 |
| Bant Genişliği | Erişim: 160 Mb/sn; Depolama: 128 Mb/sn; İleri: 48 Mb/sn |
| Sıkıştırma | Akıllı H.265/H.265/Akıllı H.264/H.264/MJPEG |
| Ses Sıkıştırma | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Oynatma | Oynatma için 16 kanala kadar |
| Oynatma Fonksiyonu | 1. Oynat/duraklat/durdur/yavaş/hızlı/geri/çerçeveye göre 2. Tam ekran, yedekleme (video klip/dosya), kısmi yakınlaştırma ve sesi açma/kapatma |
| Yedekleme Modu | HDD,Network |
| PoE Port Sayısı | Yok |
| Mak. Kullanıcı Erişimi | 32 |
| Cep Telefonu | Android, iOS |
| Birlikte Çalışabilirlik | ONVIF(profil T/S/G), CGI, SDK |
| Disk Yuvası | 2 HDD |
| Dahili HDD Yuva Bilgileri | Tek bir HDD için 10 TB'a kadar 2 SATA III bağlantı noktası. Maksimum HDD kapasitesi ortam sıcaklığına göre değişir |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Güç Kaynağı | 12V DC, 4A |
| Güç Tüketimi (Disksiz) | < 5,6 W |
| Çalışma Koşulları | -10 °C ila +55 °C 10℅~93℅ |
| Veri Depolama Koşulları | 0 °C ila +40 °C %30~85 |
| Boyutlar | Yükseklik: 53,0 mm x Genişlik: 375,0 mm x Derinlik: 282,9 mm |
| Brüt Ağırlık | 2,6 kg |
| Kurulum | Masaüstü/Raf montajı |
| Sertifikalar | CE: EN62368-1; EN55032,EN55024, EN55035, EN61000-3-2, EN61000-3-3 EN50130-4 FCC: Bölüm 15 Alt Bölüm B |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| İşletim Sistemi | : | Gömülü Linux |
| Kasa Tipi | : | 1U |
| Çözünürlük | : | 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080p, 720p, D1 |
| Kurulum | : | Masaüstü/Raf montajı |
| PoE Port Sayısı | : | Yok |
| Marka | : | Dahua |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 53,0 mm x Genişlik: 375,0 mm x Derinlik: 282,9 mm |
| Brüt Ağırlık | : | 2,6 kg |
| Sertifikalar | : | CE: EN62368-1; EN55032,EN55024, EN55035, EN61000-3-2, EN61000-3-3 EN50130-4 FCC: Bölüm 15 Alt Bölüm B |
| USB | : | 2 x USB 2.0 |
| Yüz tanıma | : | Cinsiyet, yaş, gözlük, ifade, ağız maskesi ve sakal |
| Güç kaynağı | : | 12V DC, 4A |
| Kategori | : | NVR Kayıt Cihazları |
| Model Link | : | a href="https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Recorders/Lite-Series/NVR4/L-Series/2HDD/NVR4232-4KS2/L" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Birlikte Çalışabilirlik | : | ONVIF(profil T/S/G), CGI, SDK |
| Cep Telefonu | : | Android, iOS |
| Ana İşlemci | : | Endüstriyel sınıf gömülü işlemci |
| Yapay Zeka Araması | : | Kanala, zamana, olay türüne,yüz özelliklerine ve hedef sınıflandırmasına göre resim arayın |
| Video Kanal Sayısı | : | 32 Kanal |
| Ağ Arayüzü | : | 1 × RJ-45 |
| Çoklu Ekran Görüntüleme | : | 1 , 4, 8, 9, 16, 25, 32 |
| Bant Genişliği | : | Erişim: 160 Mb/sn; Depolama: 128 Mb/sn; İleri: 48 Mb/sn |
| Sıkıştırma | : | Akıllı H.265/H.265/Akıllı H.264/H.264/MJPEG |
| Ses Sıkıştırma | : | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Oynatma | : | Oynatma için 16 kanala kadar |
| Oynatma Fonksiyonu | : | 1. Oynat/duraklat/durdur/yavaş/hızlı/geri/çerçeveye görebr 2. Tam ekran, yedekleme (video klip/dosya), kısmi yakınlaştırma ve sesi açma/kapatma |
| Disk Yuvası | : | 2 HDD |
| Dahili HDD Yuva Bilgileri | : | Tek bir HDD için 10 TB'a kadar 2 SATA III bağlantı noktası. Maksimum HDD kapasitesi ortam sıcaklığına göre değişir |
| Güç Tüketimi (Disksiz) | : | 5,6 W |
| Çalışma Koşulları | : | –10 °C ila +55 °C 10℅~93℅ |
| Veri Depolama Koşulları | : | 0 °C ila +40 °C %30~85 |
| Yedekleme Modu | : | HDD,Network |
| Mak. Kullanıcı Erişimi | : | 32 |
| Ses Giriş/Çıkış | : | 2 x RCA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!