DEEPCOOL CH270-DIGITAL CH270 DİGİTAL KASA - (DEEPCOOL TÜRKİYE GARANTİLİ)
4.422,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
BU FİYATA SON 3 ÜRÜN
Havale ile
4.334,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
CH270-DIGITAL
Havale
4.334,44 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
3.685,75 TL + KDV
(DEEPCOOL TÜRKİYE GARANTİLİ)
Ürün Boyutları 380x200x250mm (U×G×Y)
Net ağırlığı 3,4 kg
Anakart Desteği Mini ITX
Ön G/Ç Bağlantı Noktaları USB3.0×2?Ses×1?Gen2 TypeC×1
GPU Boyut Sınırı Uzunluk: SFX/SFX-L: 305mm / ATX: 230mm
Yükseklik: 138mm
Genişlik: 65mm (3 Yuva)
Güç Kaynağı Türü ATX PS2 (maksimum uzunluk: 140mm)/ SFX / SFX-L
| Kasa Tipi | ATX |
| Renk | Siyah |
| Dahili Power Supply | Yok |
| Fan Sayısı (Adet) | 1,0 |
| Fan Aydınlatması | Var |
| 3.5" HDD Yuvası Adedi | 2 |
| 5 1/4"Optik Sürücü Yuvası Adet | YOK |
| PCI / Genişleme Yuvası | 2 |
| USB 2.0 Bağlantı Sayısı | 1 Adet |
| USB 3.0 Bağlantı Sayısı | 2 Adet |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 6933412765257 |
Detaylı Bilgiler
| Ürün Boyutları (U×G×Y) | 296 × 225 × 486 mm |
| Net Ağırlık | 5.8 Kg |
| Malzemeler | ABS + SPCC + Temperli Cam |
| Anakart Desteği | Mini-ITX / Micro-ATX Micro-ATX (Arka Konnektör) |
| Ön G/Ç Bağlantı Noktaları | USB 3.0 × 2, Gen2 Tip-C × 1, Audio/Mic × 1 |
| 3.5" Sürücü Bölmeleri | 1 |
| 2.5" Sürücü Bölmeleri | 1 |
| Genişletme Yuvaları | 4 Adet |
| Önceden Takılı Fanlar | Hiçbiri |
| Fan Desteği | Üst: 2×120 mm Yan: 3×120 mm / 2×140 mm Alt: 1×120 mm |
| Radyatör Desteği | Ön: Yok (NA) Yan: 120 / 240 / 360 mm Alt: 120 mm Arka: Yok (NA) |
| CPU Soğutucu Yükseklik Sınırı | 174 mm |
| GPU Uzunluk Sınırı | 388 / 413 mm (Üst fanlar olmadan) |
| Güç Kaynağı Türü | ATX PS2 (maksimum uzunluk: 150 mm) |
Ürün Adı: DEEPCOOL CH270-DIGITAL CH270 DİGİTAL KASA - (DEEPCOOL TÜRKİYE GARANTİLİ)
Ürün Kodu: CH270-DIGITAL
| EAN | : | 6933412765257 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Renk | : | SIYAH |
| Kasa Tipi | : | ATX |
| Dahili Power Supply | : | Yok |
| Fan Sayısı (Adet) | : | 1,0 |
| Fan Aydınlatması | : | Var |
| 3.5" HDD Yuvası Adedi | : | 2 |
| 5 1/4"Optik Sürücü Yuvası Adet | : | YOK |
| USB 2.0 Bağlantı Sayısı | : | 1 Adet |
| USB 3.0 Bağlantı Sayısı | : | 2 Adet |
| PCI / Genişleme Yuvası | : | 2 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!