DELL 5401-S35G1F82N Inspiron 14 ICL 5000, Ci5-1035G1, 8GB, 256GB SSD, MX330 2GB, 14'',Ubuntu
37.463,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
36.714,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
5401-S35G1F82N
Havale
36.714,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
31.749,07 TL + KDV
Inspiron 14 ICL 5000, Ci5-1035G1, 8GB, 256GB SSD, MX330 2GB, 14",Ubuntu
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1035G1 1.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce 330MX |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 5397184298169,5401-S35G1F82N |
Ürün Adı: DELL 5401-S35G1F82N Inspiron 14 ICL 5000, Ci5-1035G1, 8GB, 256GB SSD, MX330 2GB, 14",Ubuntu
Ürün Kodu: 5401-S35G1F82N
| EAN | : | 5397184298169,5401-S35G1F82N |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-1035G1 1.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce 330MX |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| HDMI | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!