DELL 7501-S750WP161N Inspiron 15 7000 , Ci7-10750H, 16GB, 1TB SSD, 4GB, 15.6'' Win 10 Pro
83.220,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
81.556,48 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
7501-S750WP161N
Havale
81.556,48 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
70.526,19 TL + KDV
Inspiron 15 7000 , Ci7-10750H, 16GB, 1TB SSD, 4GB, 15.6" Win 10 Pro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-10750H 2.60 GHz |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1650 Ti |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 1TB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-2933 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 5397184298299 |
Ürün Adı: DELL 7501-S750WP161N Inspiron 15 7000 , Ci7-10750H, 16GB, 1TB SSD, 4GB, 15.6" Win 10 Pro
Ürün Kodu: 7501-S750WP161N
| EAN | : | 5397184298299 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-10750H 2.60 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1650 Ti |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 1TB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2933 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!