DELL 9300-UTS65WP165N XPS 13 (9300) Ci7-1065G7, 16GB, 512GB SSD, 13.4'' UHD, Win 10 pro
116.094,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
113.773,00 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
9300-UTS65WP165N
Havale
113.773,00 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
98.385,51 TL + KDV
XPS 13 (9300) Ci7-1065G7, 16GB, 512GB SSD, 13.4" UHD, Win 10 pro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-1065G7 1.30 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Boyutu | 13,4" |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840 X 2400 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Irıs Pro Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-3733 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Klavye | Q Türkçe |
| DP (Display Port) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 4 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 5397184298107 |
Ürün Adı: DELL 9300-UTS65WP165N XPS 13 (9300) Ci7-1065G7, 16GB, 512GB SSD, 13.4" UHD, Win 10 pro
Ürün Kodu: 9300-UTS65WP165N
| EAN | : | 5397184298107 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-1065G7 1.30 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Var |
| Ekran Boyutu | : | 13,4" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 3840 X 2400 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel Irıs Pro Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-3733 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| DP (Display Port) | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Klavye | : | Q Türkçe |
| Wi-Fi | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 4 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!