DELL 9700-FS750WP165N XPS 17 9700, Ci7-10750H, 16GB, 512GB, GTX 1650 Ti 4GB, 17'' Win 10 Pro
144.719,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
141.825,50 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
9700-FS750WP165N
Havale
141.825,50 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
122.643,98 TL + KDV
XPS 17 9700, Ci7-10750H, 16GB, 512GB, GTX 1650 Ti 4GB, 17" Win 10 Pro
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-10750H 2.60 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 17" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1200 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1650 Ti |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-2933 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Klavye | Q Türkçe |
| DP (Display Port) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 6 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 5397184298336 |
Ürün Adı: DELL 9700-FS750WP165N XPS 17 9700, Ci7-10750H, 16GB, 512GB, GTX 1650 Ti 4GB, 17" Win 10 Pro
Ürün Kodu: 9700-FS750WP165N
| EAN | : | 5397184298336 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-10750H 2.60 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 17" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1200 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1650 Ti |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2933 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| DP (Display Port) | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Klavye | : | Q Türkçe |
| Wi-Fi | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 6 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!