DELL BTO300_PC14250_UBU Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 14'' Ubuntu
69.124,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
67.742,40 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
BTO300_PC14250_UBU
Havale
67.742,40 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
57.604,08 TL + KDV
Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 14" Ubuntu
| İşlemci Ailesi | Intel Core Ultra |
| İşlemci Modeli | Intel Ultra 5-235U 4.90 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 32GB |
| RAM Türü | DDR5-5600 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Optik Sürücü | Yok |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | BTO300-PC14250-UBU |
Ürün Adı: DELL BTO300_PC14250_UBU Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 14" Ubuntu
Ürün Kodu: BTO300_PC14250_UBU
| EAN | : | BTO300-PC14250-UBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Core Ultra |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ultra 5-235U 4.90 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel® Integrated SoC |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 32GB |
| RAM Türü | : | DDR5-5600 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!