DELL G15-6FB800W165N G5 Ci7-11800H 2.30 GHz 16GB 512GB SSD RTX 3060-6GB 15.6'' Win11 Home
81.999,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
80.359,90 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
G15-6FB800W165N
Havale
80.359,90 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
69.491,44 TL + KDV
G5 15 5511/Core i7-11800H/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/GeForce RTX 3060/Cam
& Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/6 Cell/W11Home/ [SIF15_TGLH_2201_2700_P_HOM]
& Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/6 Cell/W11Home/ [SIF15_TGLH_2201_2700_P_HOM]
| İşlemci Ailesi | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-11800H 2.30 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce RTX 3060 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 6GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 6 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 5397184522547 |
Ürün Adı: DELL G15-6FB800W165N G5 Ci7-11800H 2.30 GHz 16GB 512GB SSD RTX 3060-6GB 15.6" Win11 Home
Ürün Kodu: G15-6FB800W165N
| EAN | : | 5397184522547 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-11800H 2.30 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce RTX 3060 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 6GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 11 Home |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 6 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!