Insp 3530/Core i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/Intel Iris Xe/FHD
Cam/Mic/WLAN + BT/Kb/3 Cell/Ubuntu/
Cam/Mic/WLAN + BT/Kb/3 Cell/Ubuntu/
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1334U 4.60 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | I35303407U |
Ürün Adı: DELL I35303407U Inspiron 3530 Ci5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" Ubuntu
Ürün Kodu: I35303407U
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-1334U 4.60 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 16GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!