DELL 7380-FNT56W82C Inspiron 7370,i7-8565U,8GB,256GB SSD,13.3'',Win 10 Home Notebook
51.058,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
50.037,72 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
7380-FNT56W82C
Havale
50.037,72 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
43.270,25 TL + KDV
Inspiron 7370,i7-8565U,8GB,256GB SSD,13.3",Win 10 Home Notebook
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-8550U 1.80 GHz |
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| HDMI | Var |
| USB 3.1 | 2 Adet |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 5397184111710 |
Ürün Adı: DELL 7380-FNT56W82C Inspiron 7370,i7-8565U,8GB,256GB SSD,13.3",Win 10 Home Notebook
Ürün Kodu: 7380-FNT56W82C
| EAN | : | 5397184111710 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-8550U 1.80 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Home |
| Ağırlık | : | 2 kg ve Altı |
| HDMI | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | YOK |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
| USB 3.1 | : | 2 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!