| Kategori | Notebook |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Latitude 3000 Serisi |
| Üretici Kodu | N014L352015EMEA_U |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-1135G7 processor 2.40 GHz (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | 3200 MHz DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel® Iris® Xe Grafik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ses Kartı | Realtek ALC3287 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 1.4a 1 xUSB Type-C 2 x USB 3.2 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | parlama önleyici, dokunmatik olmayan, %45 NTSC, 250 nit, geniş görüntüleme açılı ekran |
| Kamera Çözünürlüğü | 720P |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 4 Hücreli |
| Pil | 54W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 18,06 mm x Genişlik: 361 mm x Derinlik: 240,9mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Kart Okuyucu | : | MicroSD Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i5 |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil | : | 54W/hr |
| Ürün Ailesi | : | Latitude 3000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 3200 Mhz DDR4 |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 18,06 mm x Genişlik: 361 mm x Derinlik: 240,9mm |
| Ekran Kartı | : | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i5-1135G7 processor 2.40 GHz (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Batarya | : | 4 Hücreli |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | Dört Çekirdekli İşlemci |
| Kategori | : | Notebook |
| Üretici Kodu | : | N014L352015EMEA_U |
| vPro | : | Yok |
| Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Disk Kapasitesi | : | 256GB SSD |
| Sabit Disk | : | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | : | Tümleşik |
| Ses Kartı | : | Realtek ALC3287 |
| Ethernet Kartı | : | 10/100/1000(Gigabit) |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 1.4abr 1 xUSB Type-Cbr 2 x USB 3.2br 1 x USB 2.0br 1 x RJ-45br 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Ekran Özelliği | : | parlama önleyici, dokunmatik olmayan, %45 NTSC, 250 nit, geniş görüntüleme açılı ekran |
| 3G/4G Desteği | : | Yok |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr/sletmeler/p/latitude-15-3520-laptop/pd?~ck=anav" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ağ Denetleyici | : | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Dahili Web Kamerası | : | HD Web Kamera |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!