DELL Latitude 5290 i7-8650U 8GB 256GB SSD 12.5''HD Win 10 Pro Notebook N018L529012EMEA_W
66.502,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
65.172,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N018L529012EMEA_W
Havale
65.172,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
56.358,39 TL + KDV
Lati 5290/Core i7-8650U/8GB/256GB SSD/12.5" HD/Intel UHD 620/SmtCd/Cam
& Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W10Pro/vPro
& Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W10Pro/vPro
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-8650U 1.90 GHz |
| Ekran Boyutu | 12,5" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366 X 768 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N018L529012EMEA-W |
Ürün Adı: DELL Latitude 5290 i7-8650U 8GB 256GB SSD 12.5"HD Win 10 Pro Notebook N018L529012EMEA_W
Ürün Kodu: N018L529012EMEA_W
| EAN | : | N018L529012EMEA-W |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-8650U 1.90 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 12,5" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1366 X 768 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Kart Okuyucu | : | Yok |
| Bluetooth | : | VAR |
| Parmak İzi Okuyucu | : | YOK |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 3 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!