DELL Latitude 5290,i5-8350U,8GB,256GB SSD,12.3''FHD,Win 10 Pro 2-in-1 N002L5290122IN1_W
80.371,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
78.764,46 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N002L5290122IN1_W
Havale
78.764,46 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
68.111,78 TL + KDV
Latitude 5290 2in1, Ci5-8350U, 8GB,256GB SSD, 12.3" FHD, Win 10 Pro
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8350U 1.70 GHz |
| Ekran Boyutu | 12,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| USB 3.0 | Var |
| USB 2.0 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Webcam | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N002L5290122IN1-W |
Ürün Adı: DELL Latitude 5290,i5-8350U,8GB,256GB SSD,12.3"FHD,Win 10 Pro 2-in-1 N002L5290122IN1_W
Ürün Kodu: N002L5290122IN1_W
| EAN | : | N002L5290122IN1-W |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8350U 1.70 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Var |
| Ekran Boyutu | : | 12,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Ağırlık | : | 2 kg ve Altı |
| USB 3.0 | : | Var |
| USB 2.0 | : | Var |
| Renk | : | SIYAH |
| Bluetooth | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!