DELL N001L559115EMEA_U Latitude 5591 i5-8300H 8GB 256GB SSD 15.6''FHD Linux Notebook
53.935,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
52.857,18 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N001L559115EMEA_U
Havale
52.857,18 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
45.708,39 TL + KDV
Lati 5591 ,Ci5-8300H,8GB,256GB SSD,15,6" FHD,Ubuntu
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8300H 2.30 GHz |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Linux,Ubuntu |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 4 Hücreli |
| Ağırlık | 2 - 4 kg |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N001L559115EMEA-U |
Ürün Adı: DELL N001L559115EMEA_U Latitude 5591 i5-8300H 8GB 256GB SSD 15.6"FHD Linux Notebook
Ürün Kodu: N001L559115EMEA_U
| EAN | : | N001L559115EMEA-U |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8300H 2.30 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Linux,Ubuntu |
| Ağırlık | : | 2 - 4 kg |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 4 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!