| Kategori | Notebook |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Latitude 7000 Serisi |
| Üretici Kodu | N017L732013EMEA_W |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-1145G7 processor 2.60 GHz (8M Cache, up to 4.40 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| vPro | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | 4267 MHz DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel® Iris® Xe Grafik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ses Kartı | Realtek® ALC3281-CG |
| Ethernet Kartı | Yok |
| Kablosuz İletişim | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.0 2 x Thunderbolt 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Dahili Web Kamerası | HD RGB Web Kamera |
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | AG, Non-Touch, WVA, 250 nits |
| Kamera Çözünürlüğü | 720P |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 4 Hücreli |
| Pil | 63W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 16,96 mm x Genişlik: 306,5 mm x Derinlik: 199.5 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Kart Okuyucu | : | MicroSD Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | : | Intel® Core™ i5 |
| Parmak İzi Okuyucu | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Pil | : | 63W/hr |
| Ürün Ailesi | : | Latitude 7000 Serisi |
| Bellek Tipi | : | 4267 MHz DDR4 |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Marka | : | Dell |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 16,96 mm x Genişlik: 306,5 mm x Derinlik: 199.5 mm |
| Ekran Kartı | : | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i5-1145G7 processor 2.60 GHz (8M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Batarya | : | 4 Hücreli |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | Dört Çekirdekli İşlemci |
| Kategori | : | Notebook |
| Üretici Kodu | : | N017L732013EMEA_W |
| vPro | : | Yok |
| Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Disk Kapasitesi | : | 256GB SSD |
| Sabit Disk | : | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | : | Tümleşik |
| Ses Kartı | : | Realtek® ALC3281-CG |
| Ethernet Kartı | : | Yok |
| Kablosuz İletişim | : | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 2.0br 2 x Thunderboltbr 1 x USB 3.2br 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Ekran Özelliği | : | AG, Non-Touch, WVA, 250 nits |
| 3G/4G Desteği | : | Yok |
| Model Link | : | a href="https://www.dell.com/tr/sletmeler/p/latitude-13-7320-2-in-1-laptop/pd#TechSpec" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Dahili Web Kamerası | : | HD RGB Web Kamera |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!