DELL Latitude 7390 i5-8350U 8GB 256GB SSD 13.3'' Win 10 Pro Notebook N015L739013EMEA_W
69.437,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
68.049,14 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N015L739013EMEA_W
Havale
68.049,14 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
58.845,68 TL + KDV
Latitude 7390, Core i5-8350U, 8GB, 256GB SSD, 13,3" FHD, Windows 10 Pro
64bit
64bit
64bit
64bit
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8350U 1.70 GHz |
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| USB 3.1 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N015L739013EMEAW,N015L739013EMEA-W |
Ürün Adı: DELL Latitude 7390 i5-8350U 8GB 256GB SSD 13.3" Win 10 Pro Notebook N015L739013EMEA_W
Ürün Kodu: N015L739013EMEA_W
| EAN | : | N015L739013EMEAW,N015L739013EMEA-W |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8350U 1.70 GHz |
| Ekran Boyutu | : | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Kart Okuyucu | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| USB 3.1 | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!