Latitude 7390 2in1, Core i5-8350U, 8GB, 256GB SSD, 13,3" FHD, Windows
10 Pro 64bit
10 Pro 64bit
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8350U 1.70 GHz |
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| Kart Okuyucu | Var |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | Var |
| USB 2.0 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Webcam | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N003L7390132N1EMEA |
Ürün Adı: DELL Latitude 7390 i5-8350U 8GB 256GB SSD 13.3"FHD Win 10 Pro 2-in-1
Ürün Kodu: N003L7390132N1EMEA
| EAN | : | N003L7390132N1EMEA |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8350U 1.70 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Var |
| Ekran Boyutu | : | 13,3" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | INTEL HD 620 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| Ağırlık | : | 2 kg ve Altı |
| HDMI | : | Var |
| USB 3.0 | : | Var |
| USB 2.0 | : | Var |
| Kart Okuyucu | : | Var |
| Renk | : | SIYAH |
| Bluetooth | : | VAR |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!